14 kovo 2016

Naujos „Canon CS100“ nuotraukų laikymui, skirtos funkcijos ir programėlė

„Canon“ pranešė kovo pabaigoje išleisianti  išmaniųjų „iOS“ ir „Android“ įrenginių programėlę, skirtą bendrovės gaminamam ryšio įrenginiui CS100, o gegužės pabaigoje – CS100 programinės įrangos atnaujinimą, užtikrinsiantį daugiau valdymo galimybių ir patogesnę prieigą prie jame laikomų duomenų.
Išmaniųjų įrenginių programėlės pagalba bus galima atsisiųsti CS100 laikomų vaizdų į išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį bei nusiųsti jų į įrenginį, susirasti ir parinkti vaizdų peržiūrai televizoriaus ekrane.
Gegužės pabaigoje, kai įrenginiuose jau bus galima įdiegti 2.0 versiją programinę versiją, CS100 įrenginys pasipildys tokiomis galimybėmis:
Spartus nuotraukų siuntimas – iš kompiuterio į CS100 bus galima importuoti didelius nuotraukų rinkinius.
Perkelti vaizdus iš CS100 bus galima į dar daugiau įvairių įrenginių.
Įrenginyje laikomą informaciją bus galima peržiūrėti tiesiai išmaniajame telefone arba planšetiniame kompiuteryje bei ieškoti failų pagal datą ir albumo pavadinimą.
13 naujų kalbų – olandų, danų, švedų, norvegų, suomių, lenkų, vengrų, ukrainiečių, turkų, malajų, tajų, vietnamiečių ir indoneziečių.Ryšio įrenginys „Canon“ CS100 – duomenų kaupimo prietaisas, leidžiantis vienoje vietoje laikyti visas nuotraukas ir filmus. Tai - nuotraukų ir vaizdo įrašų skirstykla, į kurią importuoti vaizdus galima NFC ryšiu, naudojant naująją mobiliųjų įrenginių programėlę, taip pat iš USB ir SD bei CF kortelių.Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.