24 kovo 2016

Naujos „Canon“ kameros, skirtos stebėjimui

„Canon Europe“ išleidžia dvi apsaugai skirtas tinklo kameras, kurios išsiskiria veiksmingumu esant prastam apšviestumui. Abu kamerų modeliai, VB-M50B ir VB-H651V, pritaikyti nepertraukiamam stebėjimui, įskaitant svarbius infrastruktūros objektus, parduotuves, komercinius pastatus ir miestų erdves.
Kamerose įdiegta nauja grafinė naudotojo sąsaja ir programėlė „Mobile Viewer“, pritaikyta daugeliui interneto naršyklių ir mobiliųjų įrenginių.
Ypač jautri 1,3 megapikselio PTZ tipo tinklo kamera VB-M50B modelyje pasižymi veiksmingumu prastai apšviestoje aplinkoje net tada, kai vaizdas optiškai priartinamas 5 kartus. Joje įtaisytas jautrus jutiklis ir našus vaizdo procesorius, todėl kamera gali aiškiai nufilmuoti asmens esančio už 90 metrų veidą, kai blausus apšvietimas (0,08 liukso). Tokia kamera skirta stebėjimui visą parą, įskaitant ir teisėsaugos bei miesto erdvių stebėjimą.
VB-H651V filmuoja „Full HD“ raiška ir aprėpia platų 122,1° regos kampą. Dėl to kameros perduodamas vaizdas yra aiškus, aukštos raiškos ir apimantis didelį plotą. Ji puikiai tinka stebėjimo operacijoms, kai reikia kokybiško vaizdo, kai svarbu užfiksuoti asmenų veidus parduotuvės, mokymo įstaigų, bankų ir komercinės paskirties patalpose.
Naujos galimybės abiejuose modeliuose leidžianti aptikti judančius objektus ir sumažinti vaizdo triukšmą, todėl esant prastam apšviestumui pagerėja kokybė.
Prekyba šiais įrenginiais pradedama 2016 m. gegužės 16 d.
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba daugiau nei 19 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.