27 rugpjūčio 2013

Naujieji „Canon“ fotoaparatai ir spausdintuvai leis vartotojams sklandžiai išnaudoti palankiausias fotografavimo akimirkas ir perkelti jas į nuotraukų albumą

„Canon“ pristatė naują kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų ir spausdintuvų rinkinį, užtikrinantį sklandų fotografavimo procesą: nuo fotografavimo akimirkos iki nuotraukos publikavimo. Kiekvienas naujas gaminys buvo sukurtas vadovaujantis „Canon“ misijos „Paskata žengti kitą žingsnį“ pagrindine idėja – įkvėpti vartotojus ir suteikti jiems galimybę žengti tolesnį savo vaizdų kūrimo žingsnį.
Keturi naujausi „Canon“ skaitmeniniai fotoaparatai – tai patyrusiems vartotojams skirti PowerShot G16 ir PowerShot S120, išsiskiriantys ypač didele sparta, kompaktiniai PowerShot SX510 HS ir PowerShot SX170 IS, pasižymintys puikiomis artinimo galimybėmis. Visi fotoaparatai išgauna itin aukštos kokybės nuotraukas, kurias belaidžio ryšio pagalba arba rankiniu būdu galima perkelti į bet kurį iš šešių naujų rašalinių spausdintuvų[i]. PIXMA MG2450, PIXMA MG2550 ir PIXMA MG3550 teikia galimybę spausdinti laboratorinės kokybės nuotraukas, o PIXMA MG5550, PIXMA MG6450 ir PIXMA MG7150 pasižymi geresnėmis ryšio galimybėmis, leidžiančiomis spausdinti naudojant nuotolinių išteklių valdymo sistemos (debesijos) paslaugas.


„PowerShot“ G16 ir „PowerShot“ S120 – išskirtinė sparta ir reakcija
„PowerShot“ G16 ir „PowerShot“ S120 puikiai demonstruoja neprilygstamą „Canon“ vaizdų apdorojimo ir objektyvų konstrukcijos kūrimo patirtį. „PowerShot“ G16 išsiskiria itin ryškiu f/1,8-2,8 5 k. optiškai artinančiu objektyvu, o „PowerShot“ S120 yra pasaulyje ploniausias fotoaparatas, turintis f/1,8 objektyvą[ii]. Į abu fotoaparatus įmontuotas pažangiausias „Canon“ vaizdų apdorojimo procesorius DIGIC 6, leidžiantis išgauti puikiai detales perteikiančias nuotraukas ir filmuoti „Full HD“ 60p raiška.
Kitos pagrindinės abiejų įrenginių charakteristikos:
 • HS sistema: naujojo DIGIC 6 vaizdų apdorojimo ir naujojo 12,1 megapikselio 1/1,7 tipo didelio jautrumo CMOS jutiklio junginys, užtikrinantis išskirtinį vaizdų detalumą, didelį dinaminį diapazoną ir žemą triukšmo lygį.
 • Padidinta sparta: išlaikyta apytiksliai 9 k./sek. nepertraukiamo fotografavimo sparta, padidinta automatinio fokusavimo sparta.
 • Integruotas belaidis ryšys su nauja „Image Sync“ funkcija, skirta atsarginėms vaizdų kopijoms daryti internete ir kompiuteryje. 
„PowerShot“ SX510 HS ir „PowerShot“ SX170 IS – priartėkite prie veiksmo
„PowerShot“ SX510 HS ir „PowerShot“ SX170 IS yra du nauji kompaktiniai įrenginiai, pasižymintys galingu artinimo mechanizmu glotniuose ir kompaktiškuose korpusuose su patobulintomis funkcijomis. „PowerShot“ SX510 HS pasižymi 30 k. optiškai artinančiu objektyvu ir 24 mm ypač plačiu regos kampu, o „PowerShot“ SX170 IS – 16 k. optinio artinimo funkcija ir 28 mm pločio regos kampu, leidžiančiu fotografuoti ir stambaus plano vaizdus, ir toli besidriekiančius kraštovaizdžius. Abiejuose modeliuose taip pat yra:
 
 • „Canon“ „ZoomPlus“ technologija, leidžianti abiejų modelių objektyvams padidinti židinio nuotolį išlaikant aukštą vaizdų kokybę ir artinti iki 60 k. („PowerShot“ SX510 HS) ir iki 32 k. („PowerShot“ SX170 IS)
 • Žinomas „Canon“ optinis vaizdo stabilizatorius su išmaniąja IS technologija, leidžiančia lengviau užfiksuoti neišsiliejusius vaizdus esant didesniam židinio nuotoliui ir prasto apšvietimo sąlygomis
 • Režimas „Smart Auto“, kurį pasirinkus fotoaparatas aptinka iki 32 skirtingų aplinkos tipų ir parenka tinkamiausias nuostatas, kad nuotraukos būtų nepriekaištingos 

PIXMA MG serija – pagerinta spausdinimo kokybė
Taip pat pristatyti šeši kompaktiniai daugiafunkciniai rašaliniai spausdintuvai, galintys spausdinti laboratorijos kokybės nuotraukas. PIXMA MG2450 ir PIXMA MG2550 charakteristikos:
 

 • „Canon“ „FINE ink“ technologija, užtikrinanti spartų aukštos kokybės nuotraukų spausdinimą.
 • Suderinamumas su pasirinktiniu XL rašalu, skirtu spausdinti ekonomiškiau.
 • Programinė įranga „My Image Garden“ – viena platforma, visą „Canon“ PIXMA programinę įrangą jungianti į vieną patogią naudotojo sąsają. 

PIXMA MG3550, PIXMA MG5550, PIXMA MG6450 ir PIXMA MG7150 pasižymi visomis prieš tai minėtomis funkcijomis ir belaidžio ryšio galimybe. PIXMA MG5550, MG6450 ir MG7150 taip pat turi tiesioginę prieigą prie debesijos paslaugų ir socialinių tinklų, leidžiančių spausdinti nuotraukas ir dokumentus lengviau nei kada nors anksčiau:
 

 • „PIXMA Cloud Link“ teikia naudotojams paprastą prieigą prie socialinių tinklų, nuotraukų bendrinimo ir debesijos laikmenų tiesiai PIXMA MG5550, MG6450 ir MG7150 TFT ekranuose. Tai leidžia lengvai spausdinti nuotraukas ir dokumentus naudojant populiarias paslaugas, pvz., „Picasa“TM, „Flickr“TM, „DropBox“TM, „Evernote“TM, ir socialinius tinklus, kaip antai „Facebook“TM ir „Twitter“TM
 • Naujoji programa „PIXMA Printing Solutions“ suderinama su visais keturiais įrenginiais ir leidžia naudotojams spausdinti ir nuskaityti į PIXMA spausdintuvą naudojant planšetinį kompiuterį arba išmanųjį telefoną. Ši programa turi spausdintuvo teikiamas paslaugas, todėl turinį galima spausdinti iš internetinių albumų, socialinių tinklų ir debesijos laikmenų. Programą galima atsisiųsti iš „iTunes“ („iOS“) ir „Google Play“ („Android“) 

Daugiau informacijos pateikiama konkretaus gaminio pranešime spaudai, kurį rasite čia: http://www.canon-europe.com/About_Us/Press_Centre/Press_Releases/Consumer_News/index.aspx
 

Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.