19 vasario 2014

Naujieji „Canon“ fotoaparatai ir priedai – galimybė kiekvienam žengti naują žingsnį

„Canon“ ką tik pristatė devynių naujų modelių, apimančių skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus, skaitmeninius kompaktinius fotoaparatus ir priedus, kolekciją.
Skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų atstovas naujojoje kolekcijoje yra EOS 1200D, pristatomas kartu su nauja programėle „EOS Companion“. Šis pradedantiesiems skirtas fotoaparatas ir išmaniojo telefono programėlė palengvina pirmuosius žingsnius į skaitmeninės veidrodinės fotografijos pasaulį.
„PowerShot“ asortimentą papildo keturi nauji modeliai: PowerShot GI X Mark II pasižymi standartinėmis skaitmeninio veidrodinio fotoaparato savybėmis kompaktiškame korpuse, PowerShot SX700 HS yra ploniausias „Canon“ fotoaparatas su 30 k. optinio artinimo geba, PowerShot D30 – tvirtas ir nelaidus vandeniui fotoaparatas, o PowerShot S200 – naujausias „PowerShot S“ serijos atstovas.
„Canon“ taip pat pristatė tris naujus IXUS modelius: IXUS 155, IXUS 150 ir IXUS 145. Kolekciją užbaigia Macro Ring Lite MR-14EX II – nauja blykstė, skirta profesionalams ir entuziastams, dievinantiems makrofotografiją.
EOS 1200D – fotografuoti su skaitmeniniu veidrodiniu fotoaparatu dabar paprasta
EOS 1200D yra sukurtas vartotojams, pirmą kartą įsigijusiems skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą ir norintiems įspūdingų rezultatų vos išpakavus aparatą. EOS 1200D jungia „Canon“ pasaulinės klasės vaizdo gavimo sistemą ir daugelį intuityvių, lengvai naudojamų valdiklių bei automatinių fotografavimo režimų, užtikrinančių, kad nepriklausomai nuo įgūdžių lygio fotografuoti brangias akimirkas būtų visada paprasta. Pagrindinės funkcijos:
• Naujos programėlės „EOS Companion“ ir paprasto naudoti pradžios gido (angl. Start guide) padedami, vartotojai lengvai perpras fotoaparato mygtukų išdėstymą ir funkcijas.
• Lengvai naudojamos funkcijos, įskaitant išmanųjį automatinį aplinkos parinkimo režimą, „Video Snapshot“ ir kūrybinius filtrus, užtikrinančius aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus vienu mygtuko paspaudimu.


„PowerShot G1 X Mark II“ – skaitmeninio veidrodinio fotoaparato savybės ir „PowerShot“ mobilumas
Naujas išskirtinis kompaktinis fotoaparatas „PowerShot G1 X Mark II“ yra „PowerShot G1 X“ įpėdinis. Serijos „PowerShot G“ gaminiai jau pagarsėjo puikia skaitmeniniam veidrodiniam fotoaparatui būdinga vaizdo kokybe ir valdymo charakteristikomis kompaktiškame korpuse. Tai puikus bet kokio profesionalaus fotografo rinkinio papildas. Šis fotoaparatas sukurtas remiantis fotografų atsiliepimais:
• Didelis 1,5 tipo „Canon“ CMOS jutiklis, kaip ir APS-C dydžio skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų jutiklis, perteikia mažo lauko gylio efektą – puikus variantas profesionaliai atrodančiam portretui ar makrofotografijai kurti.
• Naujas, didžiulį ryškumą užtikrinantis f/2,0–3,9 objektyvas turi plačią f/3,9 diafragmą, todėl ir silpnoje šviesoje gaunami puikūs rezultatai bei galima valdyti lauko gylį.
• Pritaikomas dvigubas objektyvo valdymo žiedas leidžia lengviau ir greičiau pasiekti pageidaujamą rezultatą. Ergonomiškai išdėstytais pakopinio ir nuoseklaus valdymo žiedais galima valdyti įvairius, pavyzdžiui, priartinimo, diafragmos ir išlaikymo parametrus.
• Patobulinta „AiAF“ sistema ir 31 AF taškas, palyginti su devyniais „PowerShot G1X“ taškais, pagerina galimybes tiksliai užfiksuoti objektus, kai formuojami mažo lauko gylio kadrai.


„PowerShot SX700 HS“ – ploniausias „Canon“ fotoaparatas, pasižymintis 30 k. optinio artinimo geba
„PowerShot SX700 HS“ – tai pirmaujančios „Canon“ objektyvų naujovės modernaus ir tikslaus dizaino vos 34,8 mm storio kompaktiško korpuso fotoaparatas. Tikslus ypač plataus kampo 25 mm objektyvas užtikrina lankstumą, kurio reikia gražiai kraštovaizdžio perspektyvai įamžinti, o įspūdingas židinio nuotolis –30 k. artinimo geba – tinka detaliai perteikti toli esančius objektus.


„PowerShot D30“ – fotografuokite giliau po vandeniu
Nuotykiams sukurtas „PowerShot D30“ tiks nutrūktgalviams adrenalino ieškotojams – kompaktišku vandeniui nelaidžiu fotoaparatu  galima fotografuoti net 25 metrų po vandeniu gylyje, o nuotraukos gaunamos puikios kokybės, perteikiančios natūralias spalvas net ir esant silpnam apšvietimui. Dėl atsparumo smūgiams (nuo 2,0 m aukščio), šalčiui (iki -10 C) ir dulkėms „PowerShot D30“ yra idealus naudoti slidinėjimo trasoje, kalnuose ar po vandeniu.


„PowerShot S200“ – dalykitės kūrybiškumu su „PowerShot“
„PowerShot S200“, kaip ir ankstesni pripažintieji „PowerShot“ S serijos modeliai, turi lengvai pasiekiamą prieigą prie rankinių nuostatų moderniame, kišenėje telpančiame korpuse. Fotoaparate veikia ypač plataus kampo daug šviesos praleidžiantis f/2,0 objektyvas ir didesnio jautrumo 10,1 megapikselio CCD jutiklis.


IXUS 155, IXUS 150 ir IXUS 145 – pasirinkite pagal savo stilių
Kritikų pripažintą IXUS seriją papildo trys nauji šiuolaikiški, didelės artinimo gebos, kišeninio dydžio ir paprasti naudoti kompaktiniai fotoaparatai. IXUS 155 veikia „Canon“ DIGIC vaizdo apdorojimo sistema, jis pasižymi 10 k. optinio artinimo geba ir 20 megapikselių jutikliu. Pradedančiųjų lygio fotoaparatai IXUS 150 ir IXUS 145, turi 16 megapikselių jutiklį ir 8 k. optinio artinimo funkciją, paprastus naudoti fotografavimo režimus, kūrybinius filtrus.
„Macro Ring Lite MR-14EX II“ – apšvieskite savo pasaulį
„Macro Ring Lite MR-14EX II“ blykstė skirta skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus naudojantiems fotografams, mėgstantiems makrofotografiją. Suderinama su visu „Canon“ EOS skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų asortimentu, ji užtikrina visiškai automatišką E-TTL II blykstės aprėpties galios matavimą, todėl ekspozicijos išsiskiria tikslumu ir pastovumu.
Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.
Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.
„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“  suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.