2 rugsėjo 2015

Naujasis „Canon“ objektyvas – tai šiuolaikiška klasika kuriantiems reportažus

„Canon“ pristatė EF 35mm f/1.4L II USM – naują plataus kampo L serijos objektyvą, skirtą profesionaliems fotografams. Šis legendinio EF 35mm f/1.4L USM objektyvo įpėdinis yra pirmasis objektyvas pasaulyje su nauja „Canon“ mėlynojo spektro spindulių refrakcijos optika („Blue Spectrum Refractive optics“ arba BR optika).
EF 35mm f/1.4L II USM buvo kuriamas atsižvelgiant į „Canon“ gaminiais besinaudojančių profesionalių fotografų atsiliepimus. Tai pirmasis objektyvas su BR optika – inovacine „Canon“ sukurta objektyvų technologija, pagaminta iš organinių optinių medžiagų. Ji suprojektuota molekuliniu lygmeniu, kad pastebimai sumažintų spalvinę aberaciją ir spalvos būtų itin ryškios. EF 35mm f/1.4L II USM padengtas „Canon“ dangomis, įskaitant ir „Subwavelength Structure“ dalinių bangų struktūrinę dangą. Todėl fotografuojant su šiuo objektyvu pasiekiamas puikus kontrastas, būna mažiau atspindžių ir vaizdo dvigubėjimo efektų.
Tikroviški, reportažiniai vaizdai
EF 35mm f/1.4L II USM puikiai tinka fiksuoti dokumentinio pobūdžio vaizdams pasirinkus 35 mm fiksuotą židinio nuotolį. Platus apžvalgos kampas fotografams leidžia neiškraipant vaizdo fotografuoti gyvūnus natūralioje aplinkoje. Fotografai, pageidaujantys vaizdo su gražiai išsiliejusiu fonu arba išsiskiriančio iš aplinkos portreto, naudodamiesi sparčia f/1.4, devynių plokštelių diafragma, lauko gylį gali kontroliuoti ir fotografuoti net ir prastėjant apšvietimui.
EF 35mm f/1.4L II USM objektyve veikia žiedinis ultragarsinis variklis, kuris užtikrina nepaprastai spartų ir beveik negirdimą fokusavimą. Nuolatinio rankinio fokusavimo žiedas leidžia labai tiksliai ir būtent tada, kai reikia, pareguliuoti fokusavimą tiek filmuojant, tiek fotografuojant.
Pavyzdinės L serijos dizainas ir konstrukcija
EF 35mm f/1.4L II USM sukurtas taip, kad atlaikytų sudėtingas sąlygas ir ilgą fotografavimą. Pažangi izoliacija, atspari atšiaurioms oro sąlygoms, ir fluoro danga saugo objektyvą nuo aplinkos poveikio, o tvirtas korpusas užtikrina jo atsparumą.
Pagrindiniai EF 35 mm f/1.4L II USM pranašumai:
• Platus apžvalgos kampas; tikroviška perspektyva
• Puikūs rezultatai esant prastam apšvietimui ir lauko gylio valdymas
• Nauji vaizdo kokybės standartai
• Spartus ir tylus fokusavimas
• Nepertraukiamas fotografavimas net ir sudėtingomis sąlygomis
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.