18 vasario 2016

Naujasis „Canon“ fotoaparatas „PowerShot G7 X Mark II“

„Canon“ šiandien pristatė PowerShot G7 X Mark II  –  didelių galimybių kompaktinį fotoaparatą, kuris pasižymi aukšta fotografijų kokybe ir patogiu valdymu. Naujas fotoaparatas yra patobulinta „PowerShot G7 X“ versija su  naujos kartos procesoriumi DIGIC 7. Šiame fotoaparate yra įtaisytas 20,1 megapikselio CMOS vaizdo jutiklis ir 4,2 karto optiškai artinantis objektyvas, kurių pagalba išgaunamos nuotraukos, kurioms nereikia retušavimo.
Šiame fotoaparate įtaisyta ypač tiksli „Canon“ optinė sistema, vaizdo apdorojimo įranga  bei patobulinta ryšio sistema.
Patobulinta objektų aptikimo funkcija leidžia fotoaparatui užfiksuoti objektus, net jei jų spalvų sodrumas ir kontrastingumas yra mažas. Dėl naujos kartos procesoriaus DIGIC 7,  yra užtikrinama didelė automatinio fokusavimo sparta, galimybė nepertraukiamai fotografuoti RAW formatu net 8 kartus per sekundę.
Į EOS serijos fotoaparatus diegiama automatinė apšvietimo optimizavimo funkcija. Daug šviesos praleidžiančio f/1,8–2,8 objektyvo, 1.0 tipo CMOS jutiklio ir procesoriaus DIGIC 7 naujų vaizdo kūrimo galimybių derinys leidžia lanksčiai fotografuoti esant nepalankiausioms sąlygoms ir net visiškai priartinus vaizdą.
Fotoaparato „PowerShot G7 X Mark II“ objektyvo reguliavimo žiedu galima reguliuoti dvejopai – pakopomis arba tolydžiai. Kad rankinis fokusavimas būtų tikslesnis, įdiegta sufokusuotų vietų paryškinimo funkcija, kuri jutikliniame ekrane akimirksniu pažymi sufokusuotas sritis. Fotografuojant 14 bitų RAW formatu, galima užfiksuoti visus atspalvius. Nuotraukų stiliaus profilius galima koreguoti ir naudoti visuose EOS serijos skaitmeniniuose veidrodiniuose fotoaparatuose, todėl kiekvienas kadras bus tokio paties braižo.
„PowerShot G7 X Mark II“ fotoaparatu yra įrašomi „Full HD“ raiškos filmai. Įamžinti kiekvieną detalę filme yra ypač paprasta, nes patobulinta objektų sekimo funkcija užfiksuoja viską – nuo pasikeitusios veido išraiškos iki staigių judesių. „Canon“ dinaminio vaizdo stabilizavimo funkcija bei automatinė horizontalumo užtikrinimo funkcija, kompensuoja fotoaparato judėjimą penkių ašių kryptimis, todėl vaizdas būna stabilus ir horizontas tiesus net tada, kai filmuojama nesustojus arba neįprastu kampu. Pagreitintam vaizdo įrašui sukurti, fotoaparate yra įdiegta pagreitintos dinamikos filmo režimas.
Įvairias fotoaparato ryšio funkcijas galima sparčiai pasiekti paspaudus „Wi-Fi“ mygtuką, o dinaminio NFC ryšio funkcija skirta sudaryti ryšiui su išmaniaisiais įrenginiais juos paliečiant. Naudojant vaizdų sinchronizavimo funkciją internete yra automatiškai kuriamos atsarginės failų kopijos.
Pagrindinės „PowerShot G7 X Mark II“ savybės:
Kišeninis fotoaparatas, užtikrinantis specialistams prilygstančią vaizdo kokybę esant bet kokiam apšvietimui
Ne tik puikiai fotografuoja, bet ir filmuoja „Full HD“ raiška
Galima dalintis nuotraukomis tiesiai iš telefono
Supaprastintas rankinis valdymas
Skirtas atskleisti kūrybiškumą be didelių pastangų 
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.