12 gegužės 2016

Naujas įvairiapusiškas CANON fotoaparatas – „PowerShot SX620 HS“

„Canon“ pristatė naują kompaktinį fotoaparatą PowerShot SX620 HS. Nedideliame korpuse – daugybė galimybių: optinė sistema su vaizdo artinimu iki 25 kartų, 20,2 megapikselio CMOS jutiklis ir procesorius DIGIC 4+ bei papildytos vaizdo efektų galimybės. 
Naujas modelis pasižymi ir išmaniu stabilizatoriumi, kuris net sudėtingomis sąlygomis leidžia užtikrinti aiškų vaizdą. „PowerShot SX620 HS“ filmuoja „Full HD“ raiška, kuri išsaugo vaizdo įrašų kokybę.
Patobulintos ir vaizdo efektų funkcijos, leidžiančios nuotraukoms pritaikyti specialius filtrus, pavyzdžiui, „Fish-eye“ ar miniatiūros efektą.
Palengvinta failų bendrinimo sistema -  NFC funkcija sukuria ryšį su išmaniaisiais įrenginiais ir programėle „Camera Connect“, skirta perkelti nuotraukas. Kitas būdas – „Wi-Fi“ ryšiu failai siunčiami tiesiogiai į debesijos paslaugų serverius, pavyzdžiui, „irista“.
Pagrindinės „PowerShot SX620 HS“ savybės:
Fotoaparatas mažas, patogus
Įdiegta „Wi-Fi“ ir NFC įranga
Galimybė filmuoti „Full HD“ raiška
Gera nuotraukų raiška fotografuojant priartinus
Papildytos efektų galimybės 
 
Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba daugiau nei 19 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA). „Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciai ir pramoniniai spausdintuvai. Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.