16 rugsėjo 2013

Naujajame Rono Howardo filme apie „Formulę 1“ – RUSH – kvapą gniaužiantys veiksmai filmuoti su „Canon“ EOS C300 kamera

Kuriant naująjį legendinio Holivudo režisieriaus Rono Howardo (angl. Ron Howard) filmą apie „Formulę 1“ – RUSH – su moderniausia „Canon“ kino kamera EOS C300 buvo nufilmuota ne viena įspūdinga veiksmo scena. EOS C300 buvo naudojama filmo kūrėjams prireikus rankinės kameros.
Su šia novatoriška profesionalų kino kamera kinematografų komandai pavyko nufilmuoti automobilių lenktynes. Rankose laikoma EOS C300 puikiai tiko filmuojant  artimus kadrus – to nebūtų pavykę padaryti, naudojant didesnę statinę kamerą.
 
Filmo RUSH režisierius – dukart Oskaro apdovanojimus pelnęs Ronas Howardas („Nuostabus protas“, „Frostas prieš Niksoną“). Veiksmo scenoms filmuoti Howardas pasirinko kamerą EOS C300, nes ji suteikė kinematografų komandai galimybę perteikti jas kūrybiškiau ir išraiškingiau. Jis sakė: „Buvome agresyvūs, ambicingi ir pasiryžę eksperimentuoti – kamerą slėpėme netikėčiausiose vietose arba filmavome laikydami ją rankose ir naudojome ilgesnį objektyvą, kad pavyktų sukurti netikėtus kadrus. Su kamera rankose kartais filmuodavome iš labai arti, kad sukurtume intymią atmosferą. Kituose kadruose pavyko atskleisti netikėtų aplinkos vaizdų.“
 
RUSH – dramatiškas pasakojimas apie „Formulės 1“ pilotų Jameso Hunto (angl. James Hunt) ir Nikio Laudos (angl. Niki Lauda) konkurenciją aštuntajame XX a. dešimtmetyje. Filme atskleidžiama intensyvi jų kova trasoje ir įdomus asmeninis gyvenimas. Charizmatiškasis anglas Huntas (aktorius Chrisas Hemsworthas) garsėjo donžuano reputacija, o austras Lauda (aktorius Danielis Brühlis) buvo disciplinuotas ir metodiškas oponentas. Filmas RUSH apie lenktynininkus, besistengiančius pasiekti psichologinės ir fizinės ištvermės ribą, ties kuria nėra jokio trumpiausio kelio į pergalę ir niekas negali apsaugoti nuo klaidų. Filme grįžtama į auksinius „Formulės 1“ laikus, kai bendrovė „Canon“ buvo pagrindinė visų šio automobilių sporto lenktynių rėmėja.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.