20 kovo 2012

Nauja tendencija kovoje su odos senėjimo požymiais – daugiafunkciniai kremai

Šiuolaikinė moteris yra labai užimta ir per dienos darbus ne visada gali pakankamai laiko skirti savo grožiui. Dėl šios priežasties pastaruoju metu vis labiau populiarėja daugiafunkciniai odos priežiūros kremai, kurie šį procesą supaprastina ir padaro malonesnį. Šią tendenciją komentuoja gydytoja dermatologė dr. Rūta Gancevičienė.
Su amžiumi mūsų oda tampa plonesnė, jautresnė, daugėja raukšlių bei pasirodo kiti nemalonūs senėjimo požymiai, tokie kaip odos sausėjimas, spalvos pasikeitimai, pigmentinės dėmės, išsiplėtusios poros. Šie požymiai yra tokie įvairūs, jog neretai paprasčiau yra rinktis vieną kremą, kovojantį su daugeliu nemalonių reiškinių, nei apsikrauti daugybe skirtingų produktų.


„Odos senėjimas yra sudėtingas procesas, kuris yra nulemtas genetikos ir išorinių veiksnių bei pasireiškiantis ne tik raukšlėmis, bet ir daugeliu kitų nepageidaujamų odos pokyčių. Kad sumažintume šiuos pokyčius, būtina naudoti daug skirtingų aktyvių medžiagų, kurias galima rasti įvairiuose odos priežiūros produktuose. Svarbiausios iš jų yra vitaminas C, niacinamidas, titano dioksidas ir provitaminas B5,” – sako Rūta Gancevičienė.


Mažos ir gilios raukšlės, suglebusi ir elastingumą praradusi oda, pigmentinės dėmės, nelygi odos spalva ir tekstūra, drėgmės trūkumas – tai yra tipiški veido, kaklo ir iškirptės zonos odos senėjimo požymiai, su kuriais susiduria beveik kiekviena moteris. Todėl ne taip lengva rasti produktą, kuris sumažina raukšles, skatina odos regeneraciją, daro ją stipresnę ir elastingesnę, atgaivina odos spalvą, užkerta kelią pigmentinių dėmių atsiradimui bei saugo nuo žalingų saulės spindulių. Dėl šios priežasties buvo sukurti daugiafunkciniai kremai, kurie siūlo galimybę vienu metu išspręsti net keletą problemų. Tai palengvina šiuolaikinės aktyvios moters kasdienybę.


Dermatologė pabrėžia: „Daugelis Lietuvos moterų turi jautrią ir sausą odą, todėl jos nori kremo, kuris saugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, jos neerzina ir pakankamai drėkina. Pagrindiniai odos produktų priežiūros priemonių pasirinkimo kriterijai turėtų būti saugumas ir kokybė. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tuos produktus, kurie ne tik mažina odos žymėjimo požymius, bet ir saugo nuo neigiamo saulės poveikio ir slopina paraudimus. Todėl siūlau rinktis daugiafunkcinius kremus, galinčius odai suteikti visą reikiamą priežiūrą vienu metu.”


Pasak ekspertės, multifunkciniai dieniniai ir naktiniai kremai turi skirtingą paskirtį. Dieniniai kremai apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, o sudėtingesni naktiniai kremai brandžią odą stimuliuoja ir stiprina. „Dienos metu mūsų oda kovoja su temperatūros svyravimais, tarša, bakterijomis, UV spinduliais ir kitais neigiamais faktoriais, taigi reikia kremo, aktyvuojančio apsauginę jos funkciją. Tuo tarpu naktį odos medžiagų apykaita ir ląstelių gamyba gali vykti aktyviai be išorinių trukdžių, tad tai palankiausias metas stimuliuoti šias jos funkcijas ir leisti odai atsistatyti po dieną patirtų stresų” – sako R.Gancevičienė.


Apie „L’Oréal“


„L’Oréal“ yra pirmaujanti pasaulio kosmetikos gamintoja, kuri jau 100 metų rūpinasi pasaulio moterų ir vyrų grožiu. Įmonei priklauso net 23 skirtingi ir vienas kitą papildantys visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai. Keturiolikoje įvairiose pasaulio šalyse esančių modernių „L’Oréal“ tyrimų centrų dirba 3000 mokslininkų, besispecializuojančių net 30 skirtingų disciplinų. Jie užtikrina, kad „L’Oréal“ produktai kuo geriau pasirūpintų vartotojų oda bei plaukais.


„L’Oréal“ tvaraus vystymosi politika bei griežtas produktų saugumo testavimo reguliavimo reglamentas užtikrina, kad visi kompanijos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tarptautinis „L’Oréal“ saugumo vertinimo padalinys naudoja mokslinę daugiadisciplinę prieigą, kad įvertintų ir užtikrintų produktų saugumą. Ši procedūra apima vertinimus, paremtus naujausiais medicinos bei moksliniai tyrimais bei griežtai reglamentuotu ingredientų ir gatavų produktų saugumo įvertinimu. „L’Oréal“ jau ketvirtus metus iš eilės patenka į tarptautinio socialiai atsakingo investavimo tinklo „Korporatyviniai riteriai“ 100 labiausiai tvarų vystymąsi propaguojančių pasaulio korporacijų sąrašą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.