7 vasario 2012

Naująjį „Prada“ telefoną pristatys Edvardas Nortonas ir Daria Werbowy

Šiais metais rinkoje pasirodysiantį „Prada“ telefoną pristatys garsus Holivudo aktorius Edvardas Nortonas ir modelis Daria Werbowy. Naujasis telefonas bus jau trečiasis bendras „LG Electronics“ (LG) ir mados namų „Prada“ kūrinys.
Pagrindiniu „Prada“ telefono reklaminiu veidu tapęs Edvardas Nortonas žinomas iš filmų „Pirmykštė baimė“ (angl. Primal Fear), „Amerikos istorija X“ (angl. American History X), „Dangaus karalystė“ (angl. Kingdom of Heaven) bei garsiojo „Kovos klubo“ (angl. Fight Club). Nortonas taip pat yra rašytojas bei režisierius, prisidėjęs prie tokių filmų, kaip „Nerealusis Halkas“ (angl. The Increadible Hulk) kūrimo. Kartu su juo „Prada“ telefoną pristatys Ukrainos/ Kanados modelis Daria Werbowy, dirbanti su „Prada“ bei kitais pasaulyje garsiais mados namais.


Dr. Jong seok Park, „LG Mobile Communications Company“ prezidento ir vykdomojo direktoriaus teigimu, tiek Nortonas, tiek ir Werbowy yra talentingi, sėkmingą profesinę patirtį turintys žmonės, kurie padės atskleisti pagrindines „Prada“ telefono savybes – stilingą išvaizdą ir funkcionalumą. Nortono talentą įvertino JAV kino akademija, nominavusi aktorių „Oskarui“, o Werbowy yra viena iš brangiausiai apmokamų pasaulio modelių, kviečiama pristatyti garsiausių mados namų kolekcijas.


Trečiasis „Prada“ telefonas sujungs LG technologijas ir „Prada“ stilių. Jis turės 4,3 colių įstrižainės 800 nitų ryškumo ekraną, juodą „Prada“ tradicinės „Saffiano“ odos rašto korpusą. LG technologijos „Floating Mass“ dėka 8,5 mm pločio korpusas atrodo dar siauresnis.


„Prada“ telefonas veiks dviejų dažnių belaidžio interneto diapazone, turės 1 GHz dviejų branduolių procesorių, kuris garantuos greitą ir sklandų veikimą. „Prada“ telefonas leis fiksuoti vaizdus 8 megapikselių kamera, suteiks  vartotojams 8 GB vidinės atminties.


Komplekte bus „Prada“ telefono laikiklis ir „Bluetooth“ ausinės. Vartotojai aksesuarų sąrašą galės papildyti „Prada“ sukurtais telefono įdėklais.


Apie „Prada“ ir LG bendradarbiavimą
2006 m. pradėjusios bendrą darbą kompanijos 2007 ir 2008 metais pristatė du „Prada“ vardo telefonus. Stilingi telefonai susilaukė vartotojų susidomėjimo dėl išskirtinio „Prada“ dizaino ir pažangių LG technologijų.


2007 m. pristatytas „Prada“ vardo telefonas pateko į istoriją kaip pirmasis tik lietimu valdomas telefonas rinkoje. Pirmąjį „Prada“ telefoną įsigijo daugiau nei 1 mln. pasaulio žmonių. Kaip mados pionierius, „Prada“ modelis saugomas Niujorko modernaus meno muziejaus ir Šanchajaus šiuolaikinio meno muziejaus kolekcijose.


Antrasis „Prada“ telefonas, sukurtas 2008 m., tuo metu buvo vienas iš technologiškai pažangiausių. Jis leido vartotojams naudotis vaizdo pokalbiais, prieiga prie skambintojo ID, skambinimo istorija, skambučio blokavimu ir dviejų tipų signalo pranešimais.


Apie „Prada“
Prada S.p.A. yra pasaulinio garso mados namai, įkurti 1913 m. Jie vienija prekės ženklus „Prada“, „Miu Miu“, „Church‘s“ ir „Car Shoe“, gaminančius ir prekiaujančius prabangiais aksesuarais, rankinėmis, drabužiais, avalyne. Be to, Prada grupė licencijų pagrindu vykdo akinių ir kvepalų gamybą. Prada produkcija prekiaujama daugiau nei 70 pasaulio šalių - 345 šių mados namų parduotuvėse, taip pat prabangiuose prekybos centruose, specializuotose prekės ženklų bei specialią teisę turinčiose parduotuvėse.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2010 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,2 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG siekia integruoti technologijas ir gamina vis daugiau mobiliųjų telefonų su integruotomis kompiuterių galimybėmis. LG ir toliau sieks pirmauti mobiliojo ryšio telefonų gamybos srityje, kuriant modernaus dizaino produkciją ir taikant sumaniąsias technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.