31 rugpjūčio 2013

Naująją „Panoramos“ erdvę vaikams pirmosios įvertino žinomos šalies mamos

Ledų kalnai ir balionų debesys, pasakų herojai, linksmos staigmenos ir vaikų klegesys. Taip šeštadienį prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“ atidaryta vaikams skirtų parduotuvių ir pramogų erdvė bei duotas startas savaitgalio renginių ciklui „Pasakiški šeimos savaitgaliai“. Žaismingame renginyje drauge su savo mažyliais apsilankė ir Eglė Kernagytė, Reda Bžeska bei kitos. Savo ruožtu, Aistė Jasaitytė-Čeburiak ir Mingailė Kalnietė padovanojo ypatingą staigmeną – savo kurtus piešinius su šilčiausiais linkėjimais mažiesiems „Panoramos“ lankytojams.
Šventėje dalyvavusios mamos džiaugiasi, kad naujoji prekybos ir laisvalaikio centro erdvė, kurioje įsikūrusios vaikams skirtos parduotuvės bei unikalus žaidimų kambarys „Pasakų šalis“, suteiks dar daugiau patogumo. „Vertinu patogumą ir man svarbu, kad apsilankymas prekybos bei laisvalaikio centre būtų malonus ne tik man, bet ir dukrelei Elzei, kuri su džiaugsmu mane lydi į tokias išvykas. Esu labai patenkinta, kad „Panoramoje“ dabar dar daugiau pramogų mažiesiems, o kartu ‒ patogumo tėveliams. Be vargo ir skubos galėsiu vaikštinėti po parduotuves, kol dukrytė pramogaus su kitais vaikais“, ‒ pastebi A. Jasaitytė-Čeburiak
.
Ugdomųjų žaidimų ir nepamirštamų nuotykių kupinas žaidimų kambarys patiks tiek mažiausiems, tiek ir jau ūgtelėjusiems „Panoramos“ lankytojams. O kiekvieną šeštadienį prekybos ir laisvalaikio centre vyks visai šeimai skirti renginiai.


„Kartu su dukrele pramogaudama šiandienos šventėje, įsitikinau, kad „Panoramoje“ pasirūpinta visos šeimos poreikiais. Vaikams čia – tikra pasakų karalystė: stebuklingi herojai, nuotaikingi žaidimai ir įspūdingos atrakcijos. Džiugu, kad nuo šiol ir mažieji čia galės linksmai bei turiningai leisti laiką“, - šventės įspūdžiais dalijasi Mingailė Kalnietė.


Šventėje dalyvavusios mamos įvertino ir kruopščiai apgalvotą „Panoramos“ prekybinę erdvę bei itin patogų parduotuvių išdėstymą. Viešnios džiaugėsi, kad vaikams skirtos erdvės atidarymo šventė „Panoramoje“ paliko šilčiausius įspūdžius tiek joms, tiek mažiesiems. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.