20 lapkričio 2012

Naująją „Les Mills“ grupinių treniruočių programą pramogų pasaulio įžymybės išbandė dalyvaudamos unikaliose lenktynėse

Sporto ir sveikatingumo klubų tinklas „Impuls“ ketvirtadienio popietę pristatė pirmą kartą Lietuvoje naują dviračių treniruočių programą grupėje „Les Mills RPM“. Su jomis susipažino ir gausus būrys šalies sporto bei pramogų pasaulio atstovų. Išklausę BMX dviračių sporto meistrės Vilmos Rimšaitės patarimų, jie sėkmingai startavo nuotaikingose lenktynėse moderniais dviračių treniruokliais.
Naująją „Les Mills“ grupinių treniruočių programą pramogų pasaulio įžymybės išbandė dalyvaudamos unikaliose lenktynėse
Pajusti dviračių lenktynių malonumą bei išbandyti grupinės dviračių treniruotės efektyvumą ryžosi gera nuotaika ir energija trykštančios ekrano, scenos ar sporto įžymybės: Gabrielė Martirosianaitė, Tomas Eigertas, Rimas Valeikis, Natalijos Bunkės grupės narė Dileta, Rita Pivoriūnaitė, Juozas Liesis, Rasa Kaušiūtė ir Artur Bajor.


„Aktyvų gyvenimo būdą ir gerą savijautą vertinantiems „Impuls“ lankytojams nuolat siekiame pasiūlyti patrauklių ir veiksmingų būdų sportuoti bei puoselėti fizinę formą. Todėl džiaugiamės galėdami pirmieji Lietuvoje pristatyti naują dviračių užsiėmimų grupėje programą „Les Mills RPM“. Neabejoju, kad susipažinę su šia treniruočių programa, padedami mūsų sertifikuotų trenerių ir išbandę moderniausius treniruoklius, įrengtus mūsų sporto klubuose, daugelis lankytojų dviračius pamils iš naujo“, ‒ sakė sporto ir sveikatingumo klubų tinklo vadovas Vidmantas Šiugždinis.


Šokėjas ir TV projektų dalyvis Artūr Bajor sakė, kad dviračiu važinėja labai dažnai. „Sezono metu, ypač per atostogas, važiuoju net keletą kartų per dieną. Kiekvieno važiavimo metu – nesvarbu, ar miško keliukais, ar specialia trasa – stengiuosi numinti po 40-50 kilometrų, todėl pasiryžti dalyvauti šiose lenktynėse tikrai nebuvo sunku“, - tikina šokėjas, šaltuoju metų laiku minantis pedalus sporto salėje.


Vertingais patarimais, kaip pasiekti pačių geriausių rezultatų minant pedalus, renginio metu pasidalino BMX dviračių pasaulio čempionė Vilma Rimšaitė. „Norint neprarasti jėgų ir tempo, reikia pasirinkti teisingą mynimo strategiją. Nepatartina maksimaliai minti ir skubėti nuo pat pradžių. Tinkamas jėgų paskirstymas taip, kad jų liktų iki varžybų galo – vienas pagrindinių veiksnių siekiant gerų rezultatų “, - sakė, Londono olimpinių žaidynių dalyvė. Čempionė akcentavo, kad minant dviratį svarbiausia ‒ juntamas malonumas, pasitenkinimas ir užsidegimas.


Išklausę dviračių sporto profesionalės patarimų bei apšilę parodomojoje „Les Mills“ treniruotėje, sportiškieji renginio dalyviai susigrūmė komandinėse ir individualiose lenktynėse dviračių treniruokliais. Komandinėse lenktynėse nepralenkiama buvo „Pedalų“ komanda (Rasa Kaušiūtė, Juozas Liesis, Rimas Valeikis, Dileta Meškaitė), kuri nugalėjo komandą „Vėjas“ (Gabrielė Martirosianaitė, Rita Pivoriūnaitė, Artur Bajor, Tomas Eigertas) rezultatu 18 km : 15 km. Individualioje rungtyje, kurioje reikėjo įveikti 3 km distanciją, geriausiai pasirodė ir laimėtoju tapo Tomas Eigertas. „Tiesą sakant, ši pergalė man pačiam buvo kiek netikėta – juk varžiausi su stipriais konkurentais, kurie dviračius mina ar sportuoja gerokai daugiau už mane. Mindamas galvojau, ar pirmauju, ar atsilieku, todėl labai apsidžiaugiau išgirdęs, kad finišavau pirmas. Vadinasi, jaunystės dienos, praleistos ant dviračio, tikrai nenuėjo veltui“, - džiaugiasi dviračių lenktynių nugalėtojas Tomas. Antroji vieta atiteko Diletai Meškaitei, o trečiąją vietą užėmė Juozas Liesis.


„Seniau su didžiausiu malonumu mindavau dviratį kaime ar netoliese esančiame nedideliame miestelyje. Ten žmonių ir automobilių nedaug, tad galima skrieti laisvai ir išvystyti didelį greitį. Deja, pradėjusi studijuoti Vilniuje, važinėjimą dviračiu kiek primiršau – ypač šaltesniuoju metų laiku. Tačiau sudalyvavusi šiose lenktynėse tikiuosi pasisemti įkvėpimo ir pedalus minti dažniau“, - šypsosi dainininkė Rasa Kaušiūtė.


Renginių vedėjas Juozas Liesis pasakojo, kad dviratis jį lydi nuo pat ankstyvos vaikystės. „Paskutinį kartą dviračio balneliu užpakalį drožiau dviračių maratone 27 kilometrus mišku, smėlio takais, įkalnėm ir nuokalnėm. Dar dabar prisimenu kiekvieną išprakaituotą kilometrą“, - dviračių treniruočių programa „Les Mills RPM“ patraukli tuo, kad jos metu susijungia komandinės treniruotės azartas, kintamas krūvis ir pratimai, padedantys treniruotės laiką išnaudoti maksimaliam efektui pasiekti. Treniruotes, kurias „Impuls“ klubuose ves specialiai apmokyti instruktoriai, turėtų įvertinti tiek dviračių mėgėjai, tiek lankytojai, kuriems patinka gera mankšta bendraminčių kompanijoje.


Apie „Impuls“


„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 8 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje vienas iš veikiančių klubų „Implus Plius“ yra didžiausias sporto kompleksas Baltijos šalyse. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje, o netrukus Kauno „Žalgirio arenoje“ duris atvers devintasis sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls Plius“ – moderniausias Baltijos šalyse.


Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.