3 gegužės 2013

Motinos dienos proga „Tele2“ atpigino mobiliuosius telefonus

Artėjant Motinos dienai, telekomunikacijų bendrovė „Tele2” sumažino visų parduodamų mobiliųjų telefonų kainas. Dabar „Tele2” virš 100 telefonų modelių siūlo pigiausiai tarp Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių


Atliktas kainų palyginimas operatorių interneto parduotuvėse parodė, kad visi „Tele2” parduodami telefonai šiandien yra pigesni. Lygintos be terminuotos paslaugų sutarties įsigyjamų telefonų kainos.
 
„Kainas sumažinome artėjant Motinos dienai, kad visi galėtų nudžiuginti artimiausius žmones ir bendrauti dar laisviau“, – sakė Jolita Grigaliūnienė, „Tele2” mėnesinių paslaugų pardavimo vadovė.
 
Pasak jos, vartotojai žino, kad „Tele2“ ryšio kainos yra mažos, bet galimybę sutaupyti „Tele2” suteikia ir perkant telefonus. Dar pigiau telefonai kainuoja juos perkant su mokėjimo planais.
 
„Tele2“ klientai telefoną su nuolaida gali gauti sudarę 24 mėnesių ryšio paslaugų sutartis. Dalį telefonų, taip galima iškart įsigyti už 1 litą.
 
„Tele2“ gegužės pradžioje siūlė 101 modelio mobiliuosius telefonus. Tai beveik trečdaliu daugiau nei kitų mobiliojo ryšio operatorių interneto parduotuvėse. Didelė „Tele2“ siūlomų telefonų dalis – išmanieji.
 
Bendrovė taip pat pirmoji Lietuvoje išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk” vartotojams suteikė galimybę bet kurį iš operatoriaus siūlomų mobiliųjų modelių gauti už 1 litą ir už jį atsiskaityti mokant dalimis.
 
„Tele2“ dabar siūlo daugiausia „Samsung“ ir „Nokia“ telefonų – po daugiau nei 30 skirtingų modelių. Tarp jų – naujienos „Samsung Galaxy S4” ir „Nokia Lumia 920“.
 
Taip pat parduodami „BlackBerry“, „LG“, „HTC“, „Motorola“, „Huawei“ ir „Sony“ mobilieji telefonai.
 
Bendrovės „RAIT“ 2013 m. vasario mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.
 
Tarptautinės personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovės „Profiles International“ tyrime „Tele2“ pripažinta 2012 m. produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse, o investicinio banko „GILD Bankers“ sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ paskelbta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.
 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.