24 vasario 2012

Moterys galės lengviau sužinoti, ar vartoja tinkamą kosmetiką

Nors visos žinome tinkamos kosmetikos svarbą, ne visuomet esame garantuotos, kad vartojame mums labiausiai tinkančius produktus. Kosmetikos perkės ženklas „L’Oréal Paris“, švenčiantis 40-ąjį garsiojo šūkio „Nes aš to verta!“ jubiliejų, nori palengvinti mūsų pasirinkimą ir kviečia apsilankyti savo grožio ture, kuris nuo šiandien vyks didžiuosiuose šalies miestuose. Šio turo metu moterys galės gauti nemokamas odos priežiūros konsultacijas ir pasipuošti makiažu, kuriuo žavi pasirinkta „L’Orèal Paris” ambasadorė.
„Legendinis šūkis „Nes aš to verta!“ prisidėjo prie kintančio moterų požiūrio į save, pabrėždamas, jog moters vertę rodo ne tik jos grožis, bet ir pasitikėjimas savimi. Švęsdami 40-ąjį šūkio jubiliejų, „L’Orèal Paris” nori dar kartą priminti moterims, kad jos yra to vertos, ir kviečia pasimėgauti šūkio žadamais malonumais lankantis grožio dienose įvairiuose Lietuvos miestuose,” – sakė „L’Orèal Paris” prekės ženklo vadovė Eglė Blekaitytė.


Turo metu „L’Orèal Paris” grožio konsultantai patars odos priežiūros klausimais, pasiūlys nustatyti odos tipą bei kitas savybes naudojantis specialia diagnostine įranga, rekomenduos tinkamus odos priežiūros ir makiažo produktus bei patars kitais su grožiu susijusiais klausimais.


„Kiekvienai moteriai labai svarbu kuo anksčiau įgyti odos priežiūros įpročius, tinkamus jos amžiui ir odos tipui. Taigi tikiuosi, jog moterys pasinaudos šia galimybe gauti nemokamą konsultaciją ir įsitikinti, kad naudoja tinkamos odos priežiūros produktus,”- sakė E.Blekaitytė.


„L’Orèal Paris” grožio turo ekspertus bus galima rasti „Drogas” parduotuvėse šiuose miestuose:
Vilniuje, vasario 24- 25d.  PC Akropolis bei PC Europa
Kaune kovo 2 -3 d. PC Akropolis bei kovo 9 - 10 d. PC Mega
Klaipėdoje kovo 9 - 10 d. PC Akropolis
Šiauliuose kovo 2 - 3 d. PC Saulės miestas


Moterys, gyvenančios kituose miestuose, taip pat neliks nuskriaustos – turo metu „Drogas“ parduotuvėse jų lauks įvairios akcijos, nuolaidos bei siurprizai. Daugiau informacijos apie „L’Orèal Paris” grožio dienas rasite www.drogas.lt


Apie L’Oréal
L’Oréal yra pirmaujanti pasaulio kosmetikos gamintoja, kuri jau 100 metų rūpinasi pasaulio moterų ir vyrų grožiu. Įmonei priklauso net 23 skirtingi ir vienas kitą papildantys visame pasaulyje žinomi prekiniai ženklai. Keturiolikoje įvairiose pasaulio šalyse esančių modernių L’Oréal tyrimų centrų dirba 3000 mokslininkų, besispecializuojančių net 30 skirtingų disciplinų. Jie užtikrina, kad L’Oréal produktai kuo geriau pasirūpintų vartotojų oda bei plaukais.


L’Oréal tvaraus vystymosi politika bei griežtas produktų saugumo testavimo reguliavimo reglamentas užtikrina, kad visi kompanijos gaminiai atitinka aukščiausius kokybės standartus. Tarptautinis L’Oréal saugumo vertinimo padalinys naudoja mokslinę daugiadisciplinę prieigą, kad įvertintų ir užtikrintų produktų saugumą. Ši procedūra apima vertinimus, paremtus naujausiais medicinos bei moksliniai tyrimais bei griežtai reglamentuotu ingredientų ir gatavų produktų saugumo įvertinimu. L’Oréal jau ketvirtus metus iš eilės patenka į tarptautinio socialiai atsakingo investavimo tinklo „Korporatyviniai riteriai“ 100 labiausiai tvarų vystymąsi propaguojančių pasaulio korporacijų sąrašą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.