1 liepos 2014

Mobilusis ryšys ES šalyse labiausiai atpigs „Tele2“ klientams

Keliaudami Europos Sąjungos valstybėse, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ klientai tarptinklinio ryšio paslaugomis toliau naudosis pigiausiai Lietuvoje. Nuo liepos 1 d. Europos Komisijai sumažinus galimus tarptinklinio ryšio tarifus, „Tele2“ juos atpigino dar labiau.
ES šalyse priimamas skambutis „Tele2“ klientams kainuos 0,20 lito, skambutis į Lietuvą ir kitas ES šalis – 0,78 lito už minutę.


SMS siuntimas ES šalyse kainuos 0,24 lito, duomenų perdavimas – 0,83 lito už megabaitą.


„Kainų sumažinimas leis žmonėms laisviau bendrauti viešint ES šalyse. Kad kainos namuose ir kelionių metu skirtųsi dar mažiau, tarptinklinio ryšio tarifus savo klientams mažiname daugiau nei nustatyta. Laikomės savo pažado siūlyti geriausią kainą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.


Europos Komisija nustato ir kasmet peržiūri maksimalius tarptinklinio ryšio paslaugų tarifus. Nuo 2007 m. šios paslaugos vartotojams sumažėjo apie 90 proc.


Lyginant su ankstesniais metais, duomenų perdavimo kaina mažėjo sparčiausiai. Lyginant su 2013 m. tarifais, „Tele2“ klientams ji krito daugiau nei dvigubai.


„Tele2“ klientai, kurie naudosis operatoriaus tinklu Latvijoje ir Estijoje, galės bendrauti dar palankesniais tarifais. Šiose šalyse atsilieptas skambutis ir gauta SMS žinutė jiems nieko nekainuoja.


Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje. Jos duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi 52 proc. Lietuvos gyventojų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.