2 liepos 2012

„Mentor Lietuva“ stovyklos Plungėje vaikai surengė kūrybišką stovyklos uždarymo šventę.

Šiandien Plungėje vykstančioje ne pelno siekiančios organizacijos „Mentor Lietuva“ rengiamoje sporto stovykloje dalyvaujantys vaikai į uždarymo šventę susirinkusius svečius stebino savo pačių ruošta vakaro programa. Šventės proga, vaikai sukūrė spektaklį, surengė šokių pasirodymą bei kūrybiškai pristatė savaitę trukusios stovyklos įspūdžius.
Pavakarę surengtoje šventėje stovyklautojai įsijautė į gidų vaidmenis ir pristatė stovykloje patirtas įsimintinas akimirkas į šventę atvykusiems tėvams ir artimiesiems.


„Šventinę programą organizavo vaikai ir jiems tai puikiai pavyko. Buvo įdomu pamatyti stovyklos pristatymą bei vertinimą jų akimis. Visą savaitę vykdėme aktyvią sportiškumą ir kūrybiškumą skatinančią programą, kuri, kaip matome, pasiteisino“ , – sakė „Mentor Lietuva“ l. e. p. generalinė sekretorė Bernadeta Lažauninkaitė.


Savaitės trukmės „Mentor Lietuva“ stovykla yra skirta apsaugoti jaunus žmones nuo piktnaudžiavimo narkotikais ir paskatinti juos gyventi sveikai. Jos metu 12-14 metų vaikams vykdomi aktyvūs neformalaus ugdymo užsiėmimai, kuriais formuojami sveikesnės gyvensenos įgūdžiai, vaikai skatinami geriau pažinti vieni kitus ir save, labiau pasitikėti savimi ir atsispirti neigiamai aplinkos įtakai. Šiuo tikslu jaunimas supažindinamas su įvairiomis sporto šakomis.


Stovyklos vyksta trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Plungėje ir Garliavoje. Plungės stovykloje, kaip ir kitose dvejose, dalyvavo apie 30 vaikų. Tiesa, Plungės stovyklautojai išsiskyrė tuo, kad čia vaikų grupę sudarė ir „Mentor Lietuva“ organizacijos steigėjų „Vičiūnų“ įmonių grupės darbuotojų vaikai.


„Mūsų organizacija įgyvendina prevencines programas į kurias siekiame įtraukti ir savo partnerius. Dažnai jie tampa mūsų savanoriais Mentorystės programoje, dalyvauja Tėvystės kursuose, įsitraukia į kitas veiklas. Iki šiol į vaikų stovyklas vaikus kviesdavome bendradarbiaujant su mūsų socialiniais partneriais, per mokyklas. Šį kartą į stovyklą susirinko ir „Vičiūnų“ įmonių grupės fabriko darbuotojų vaikai“ , – teigė B. Lažauninkaitė.


Trečius metu iš eilės vykstančiose „Mentor Lietuva“ stovyklose su vaikais dirba ne tik sporto treneriai, bet ir profesionalūs vadovai bei psichologai, kurie naudodami neformalaus ugdymo metodus įtraukia vaikus į įdomius ir prasmingus bendravimo žaidimus.


Vakar Garliavoje esančios stovyklos vaikai taip pat turėjo išskirtinį renginį – pasirodymą jiems surengė cirko trupė, kuri ne tik atvėrė jiems spalvingą cirko pasaulį, bet ir mokino vaikus žongliruoti, triukų su vienaračiais ir supažindino juos su akrobatika. Tuo tarpu Vilniaus stovyklos vaikus antradienį aplankė „G&G Sindikatas” narys Gabrielius Liaudanskas-Svaras, kuris, kartu su profesionaliu treneriu, pravedė jiems ninjutsu pamoką.


„Mentor Lietuva“ asociacijos veiklą užtikrina jos steigėjai ir nariai: SEB bankas, advokatų kontora LAWIN, „Vičiūnų“ įmonių grupė, OVC Consulting ir "Alma littera" įmonių grupė.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.