13 birželio 2014

„McDonald‘s“ restorane Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkams įteikti šokoladiniai čempionų medaliai

Ketvirtadienio popietę populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald‘s“ drauge su Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio komanda šventė jau šeštąsias sezono pabaigtuves. Susirinkę gerbėjai sveikino komandą iškovojus antrąją vietą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) finale ir linkėjo dar daugiau sėkmės kitąmet. Komandos žaidėjams buvo įteikti ir šokoladiniai būsimų čempionų medaliai.
„Partnerystę su Klaipėdos „Neptūno“ krepšinio klubu užmezgėme daugiau nei prieš dešimtmetį, o jau šeštus metus iš eilės drauge švenčiame sezono atidarymo bei uždarymo šventes. Šių metų sezono pabaigtuvės ypatingos tiek komandos nariams, tiek gerbėjams – juk vos prieš savaitę neptūniečiai iškovojo didžiausią pergalę klubo istorijoje ir tapo šalies krepšinio lygos vicečempionais“, – sakė „McDonald‘s“ marketingo vadovas Baltijos šalyse Marius Stonkus.


Kaip padėka už sezono metu pelnytas pergales, komandos žaidėjams buvo įteikti auksaspalviai medaliai, tiesa, šįkart šokoladiniai. Taip „Neptūno“ gerbėjai linkėjo komandai dar daugiau stiprybės ir sėkmės būsimajame 2014 - 2015 metų sezone, šmaikštaudami, kad kitąmet šokolado medaliai virs LKL auksu. Pelnytas pergales komandos žaidėjai tradiciškai įamžino ir „McDonald‘s“ restorano kieme žaliuojančioje beržų alėjoje. Šalia penkių čia jau besistiebiančių berželių joje buvo pasodintas ir dar vienas, priminsiantis apie šiemet pelnytą sidabro medalį.


„McDonald‘s“ restorane susirinkusių krepšinio aistruolių laukė ne tik susitikimas su pamėgtos komandos žaidėjais ir treneriais, bet ir humoro kupina šventės atomazga. Renginio metu neptūniečius šmaikščiai kalbino ir šviesiaplaukės gražuolės, kurios aiškinosi įmantriausias žaidimo subtilybes ir krepšininkų planus būsimajame sezone.


Aktyvaus laisvalaikio skatinimas yra vienas svarbiausių „McDonald‘s“ strateginių tikslų visame pasaulyje, todėl įvairiose šalyse „McDonald‘s“ remia daugybę sporto projektų ir renginių, įskaitant ir krepšinio komandas. Lietuvoje per daugiau nei dešimt „McDonald‘s“ ir „Neptūno“ krepšinio klubo partnerystės metų užgimė ir smagios tradicijos, kurias krepšininkai kartu su restorano Klaipėdoje darbuotojais įgyvendina kasmet. Kiekvieną rudenį komanda čia skuba atidaryti naujo krepšinio sezono, o vasarą rengia nuotaikingas uždarymo šventes, kurių metų mini pasiektas pergales.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.