8 rugpjūčio 2014

„McDonald‘s“ lankytojai vaikų globos namų auklėtiniams paaukojo beveik 90 knygų

Populiariausio restoranų tinklo Baltijos šalyse „McDonald‘s“ lankytojai vos per savaitę paaukojo beveik 90 knygų, kurios bus išdalintos šiuo metu savo veiklą baigiančio Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo globojamų Šiaulių vaikų globos namų auklėtiniams. „McDonald‘s“ restoranų lankytojų padovanotos knygos ketvirtadienį buvo perduotos fondo atstovams ir jau netrukus pasieks mažuosius skaitytojus.
„Esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios iniciatyvos ir atsiliepė į kvietimą pasidalinti skaitymo džiaugsmu su globos namuose augančiais vaikais. Tai buvo pirmoji tokia labdaros iniciatyva „McDonald‘s“ veiklos istorijoje Lietuvoje, kai kvietėme savo lankytojus paaukoti vaikiškų knygelių. Jų dovanoti skaitiniai neabejotinai pradžiugins ne vieną skaitytoją“, – sakė „McDonald‘s“ marketingo vadovas Baltijos šalims Marius Stonkus.


Šiuo metu Šiaulių vaikų globos namuose auga 70 vaikų. Jiems bus perduotos 87 „McDonald‘s“ restoranuose surinktos įvairaus amžiaus vaikams skirtos grožinės literatūros, mokomosios ir kitų žanrų knygelės. Kiekvienoje knygoje mažųjų skaitytojų laukia ne tik nuoširdūs palinkėjimai, bet ir kvietimas skaitymo džiaugsmu dalintis su draugais ir bendraklasiais, kad kiekviena paaukota knyga suteiktų džiaugsmo kuo daugiau vaikų.


„Natūralu, kad didžioji dalis lėšų pirmiausia skiriama būtiniausiems globos namų auklėtinių poreikiams užtikrinti – aprūpinti maisto produktais, reikalingais drabužiais ir mokymosi inventoriumi. Taigi grožinės literatūros ar kitoms vaikiškoms knygoms jų lieka ne visuomet. Dėl to džiaugiamės galėdami fondo globojamų namų auklėtiniams perduoti taip trūkstamų knygų, kurios padės plėsti žinių horizontus tiek mažiesiems, tiek jau ūgtelėjusiems skaitytojams“, – sakė A. Adamkienės labdaros ir paramos fondo projektų vadovas Tadas Bojarskas.


Šios labdaros iniciatyvos metu „McDonald‘s“ restoranų lankytojai visoje Lietuvoje buvo kviečiami atnešti ir paaukoti  tiek naujas, tiek jau perskaitytas įvairių žanrų knygas. Kiekvienas prisidėjęs prie šios iniciatyvos buvo apdovanotas ne tik džiaugsmu daryti gera, bet ir „McDonald‘s“ ledų porcija.


Šių metų labdaros iniciatyva yra tęstinis restoranų tinklo „McDonald‘s“ ir A. Adamkienės labdaros ir paramos fondo projektas, kuriuo kasmet siekiama paskatinti skaityti vis daugiau šalies vaikų. Ankstesniais metais „McDonald‘s“ surinktos lėšos buvo skiriamos fondo globojamoms  mokykloms – trūkstamoms knygoms įsigyti.


Skatinimas turiningai leisti laisvalaikį bei domėtis literatūra yra svarbi pasaulinės „McDonald‘s“ strategijos dalis. 2012 metais savo lankytojams, įsigyjantiems vaikišką „Happy Meal“ kompleksą, „McDonald‘s“ pirmą kartą pasiūlė galimybę vietoje įprasto žaisliuko pasirinkti spausdintą knygelę. Šios iniciatyvos metu tinklo restoranuose Lietuvoje buvo išdalinta daugiau nei 40 tūkst. tokių knygelių. Praėjusį rudenį „McDonald‘s“ pristatė ir inovatyvią skaitmeninių knygų platformą. Išmaniesiems telefonams bei įprastiems ir planšetiniams kompiuteriams pritaikytos interaktyvios knygos skatina vaikus įsitraukti į jų turinį – ne tik skaityti, bet ir patiems atlikti logines bei kūrybines užduotis, kurti naujas istorijas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.