17 spalio 2014

„McDonald’s” kviečia Lietuvos šeimas siekti Gineso pasaulio rekordo

Populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald’s” pradeda išskirtinę kampaniją, kurios metu kiekviena Lietuvos šeima turės galimybę pasiekti Gineso pasaulio rekordą ir prisidėti prie Gineso rekordininkų bendruomenės. Norintys tai padaryti kviečiami varžytis įvairiose srityse, apie kurias daugiau sužinoti galima specialioje kampanijos interneto svetainėje, adresu www.guinnessworldrecords.com/happymeal.
Šiuo metu Gineso rekordų knygoje įrašyti jau daugiau kaip 10 lietuvių, tarp kurių pasiekimų – didžiausias barzda pakeltas svoris ir trumpiausias pasaulyje sugeneruotas šviesos impulsas. Tuo tarpu „McDonald’s” Gineso pasaulio rekordo iššūkis yra skirtas vaikams, kuriems gali padėti ir vienas iš jų tėvų ar globėjų. Tapti Gineso rekordininkais mažieji gali varžydamiesi vienoje iš aštuonių išskirtinių „Guinness World Records Happy Meal” užduočių, pasitelkdami vaikiško rinkinio „Happy Meal” žaisliukus ar išmėgindami vieną iš jau esamų Gineso pasaulio rekordų, pateiktų kampanijos interneto svetainėje.


„Džiaugiamės galėdami šią išskirtinę galimybę – pasiekti Gineso pasaulio rekordą, suteikti kiekvienai Lietuvos šeimai. Laikas, praleistas kuriant rekordui skirtus video filmus, gali ne tik suteikti daugybę teigiamų emocijų, bet ir tapti nepamirštama patirtimi reprezentuojant Lietuvą tarptautinėje Gineso rekordininkų bendruomenėje”, – sakė „McDonald’s” marketingo vadovas Baltijos šalyse Marius Stonkus.


Rekordui pasiekti skirtos paraiškos gali būti pateiktos iki šių metų gruodžio 12 dienos, registruojantis kampanijos interneto svetainėje, adresu www.guinnessworldrecords.com/happymeal, ir pateikiant rekordą fiksuojantį video filmą. Norėdami užregistruoti pasiektą rekordą, dalyviai turi nufilmuoti savo vaiką sėkmingai įgyvendinantį vieną iš rekordui skirtų užduočių. Visa video medžiaga turi būti pateikiama MP4 formatu ir neturi viršyti daugiau kaip 100 MB. Visi interneto svetainėje įkelti video filmai bus pateikti Gineso pasaulio rekordų arbitrų įvertinimui. Jei mažasis dalyvis pasieks ar pagerins rekordą, jo sukurta video medžiaga gali būti publikuota kampanijos  interneto svetainėje. Be to, „Happy Meal“ personažas „Happy“ išrinks 12 interneto svetainėje įkeltų video filmukų atsitiktine tvarka, kuriuos bus galima išvysti tarp „Happy“ mėgstamiausių. Daugiau informacijos apie kampaniją ir dalyvavimo taisykles galima rasti kampanijos interneto svetainėje.


Rekordininkai bus išaiškinti remiantis Gineso pasaulio rekordų arbitrų įvertinimu, pasibaigus registracijos laikotarpiui, kurio pabaiga šių metų gruodžio 12 dieną. Mažieji rekordininkai bus apdovanoti oficialiais Gineso pasaulio rekordų sertifikatais.


Susipažinti su Gineso pasaulio rekordais visą kampanijos laikotarpį taip pat galima ir „McDonald‘s“ skaitmeninėje platformoje „Happy Studio“. Joje patalpintoje skaitmeninėje knygoje apie žymiausius rekordininkus įdomių faktų galės rasti visi, besidomintys Gineso pasaulio rekordų istorija. Tuo tarpu stebuklinga „Happy Studio“ kamera Gineso pasaulio rekordų įdomybes padės atrasti ir visuose „McDonald‘s“ restoranuose Lietuvoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.