13 lapkričio 2013

„McDonald‘s“ ir A. Adamkienės fondas kviečia aukoti Šiaulių moters ir vaiko klinikai

Šį lapkritį populiariausias restoranų tinklas Baltijos šalyse „McDonald’s“ drauge su Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondu dvyliktus metus iš eilės vykdys kasmetinę labdaros iniciatyvą Vaikų diena „McHappy Day“. Lapkričio 24 d. iniciatyvą vainikuos labdaros koncertas prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ Vilniuje, kurio metu lankytojams koncertuos populiari merginų grupė „Studentės“.
Akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos Šiaulių moters ir vaiko klinikos Intensyvios terapijos skyriui, kad šis įsigytų neinvazinį hemodinamikos monitorių. Šis aparatas padeda laiku ir efektyviai diagnozuoti vaikų širdies ritmo sutrikimus, kurie dažnai lieka nepastebėti įprastinės elektrokardiogramos metu.
 
Norintys prisidėti prie paramos kampanijos ir padėti intensyvios terapijos skyriuje slaugomiems mažyliams tai padaryti gali bet kuriame „McDonald‘s“ restorane visoje Lietuvoje iki lapkričio 24 dienos imtinai, įsigydami 5 litus kainuojančią akcijos apyrankę. Labdarai „McDonald‘s“ taip pat skirs ir visas lėšas, Vaikų dienos metu gautas už parduotas skrudintas bulvytes, kurios yra vienas populiariausių produktų „McDonald‘s“ restoranuose.
 
Praėjusiais metais prie Vaikų dienos „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos prisidėjo 21 tūkst. „McDonald‘s“ lankytojų visoje Lietuvoje, jie paaukojo apie 70,5  tūkst. litų. Didžioji jų dalis skirta Šiaulių respublikinės ligoninės Moters ir vaiko klinikai – naujai vaikų širdies ligų diagnostikos įrangai įsigyti. Už papildomai surinktas lėšas fondo remiamoms mokykloms nupirkta ir išdalinta knygų – klasikinės literatūros kūrinių, taip pat finansuota septintus metus iš eilės fondo organizuota Lyderių mokykla. Savaitės trukmės studijose 20 dešimtokų iš fondo remiamų provincijos mokyklų bendravo su iškiliais šalies veikėjais ir mokėsi moralios lyderystės pagrindų.
 
Praėjusiais metais šios iniciatyvos ambasadoriais tapo ir žymūs Lietuvoje žmonės: televizijos laidų vedėja, rašytoja ir menininkė Nomeda Marčėnaitė, „Mis Lietuva 2002“, iniciatyvos „Moterys už futbolą“ atstovė ir dviejų mažylių mama Vaida Grikšaitė-Česnauskienė, iliuzionistas Mantas Wizard ir džiazo atlikėja Evelina Jocytė-Joyce.
 
Šiemet tai jau dvylikta labdaros kampanija Vaikų diena „McHappy Day“, kurią „McDonald‘s“ rengia drauge su Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondu. Per vienuolika šios labdaros iniciatyvos metų „McDonald‘s“ ir Almos Adamkienės fondui pavyko surinkti beveik 250 tūkst. litų ir paaukoti juos įvairioms vaikų gydymo institucijoms. Už gautas lėšas buvo įsigyta širdies ligų diagnostikos ir gydymo, akių ligų diagnostikos ir kitos reikalingos medicinos įrangos bei knygų keturiasdešimčiai fondo globojamų mokyklų. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.