23 lapkričio 2012

„McDonald‘s“ ir A. Adamkienės fondas kartu su žymiais šalies žmonėmis kviečia paremti Moters ir vaiko kliniką

Lapkričio 25 d., sekmadienį, restoranų tinklas „McDonald‘s“ drauge su A. Adamkienės labdaros ir paramos fondu jau 11 kartą iš eilės organizuoja kasmetinį labdaros ir paramos renginį Vaikų diena. „McHappy Day“ vadinamos šventės metu visuose devyniuose šalies restoranuose lankytojams, ypač šeimoms, bus skirti daugybė pramoginių renginių: dainų ir šokių kolektyvų, žinomų atlikėjų pasirodymų ir meno dirbtuvių. Keletas garsių šalies žmonių taip pat įsitrauks į renginius, palaikydami paramos akciją, kurios tikslas – sutrinkti lėšų Šiaulių Moters ir vaiko klinikai, kad šiemet ji įsigytų vaikų širdies ligų diagnostikai reikalingą įrangą.
Paaukoti Šiaulių Respublikinės ligoninės Moters ir vaiko klinikai, taip pat susitikti su iškiliais šalies žmonėmis –laidų vedėja, rašytoja ir menininke Nomeda Marčėnaite, iniciatyvos „Moterys už futbolą“ atstove, „Miss Lietuva 2002“ Vaida Grikšaite-Česnauskiene, magu Mantu Wizzard, džiazo dainininke Evelina Jocyte-Joyce ir kitais, galės Gedimino prospekte (Gedimino pr. 15), Vilniuje, įsikūrusio „McDonald‘s“ lankytojai. 12 val. dienos renginių startą paminės minėtieji akcijos „ambasadoriai“, drauge su restorano darbuotojais stoję prie kasų padėkoti aukojantiems lankytojams, panorusiems – ir įteikti autografą.


Aukoti Šiaulių Moters ir vaiko klinikai galima bet kuriame šalies „McDonald‘s“ restorane, iki lapkričio 25 dienos imtinai įsigijus 3,5 lito kainuojančią specialią akcijos apyrankę. Visos už jas gautos lėšos, taip pat didelė „McDonald‘s“ pardavimų dalis Vaikų dienos „McHappy Day“ metu, bus pervesti A. Adamkienės labdaros ir paramos fondui, kuris padės klinikai įsigyti vaikų širdies ligų diagnostikos aparatą.


„Paramos iniciatyva Vaikų diena šauni tuo, kad paremti vaikus gydančią kliniką mes galime tiek kaip įmonė, tiek asmeniškai, kaip darbuotojai, prie jos gali prisidėti ir mūsų restoranų lankytojai. Esame labai dėkingi kiekvienam paaukojusiam ir dar paaukosiančiam šį sekmadienį. Pernai metais „McHappy Day“ šventės metu iš viso mums pavyko surinkti beveik 59 tūkst. litų. Šiais metais taip pat tikimės gerų paramos iniciatyvos rezultatų“, - sakė Tomašas Navrockis (Tomasz Nawrocki), „McDonald‘s“ vykdomasis direktorius Baltijos šalims.


„Drauge su „McDonald‘s“ Šiaulių moters ir vaiko kliniką remsime jau penktus metus. Šįkart lėšas skirsime labai svarbiam diagnostiniam įrenginiui, kurio kasmet prireikia 300 vaikų. Gal šis skaičius neatrodo toks didelis, tačiau nors širdies ligomis vaikai serga rečiau nei suaugusieji, nereikia sakyti, kaip svarbu šias ligas diagnozuoti greitai ir imtis gydymo. Taigi drauge su ligonine raginame prisidėti ir dėkojame“, - sakė ponia Alma Adamkienė. Pernai jos įkurtas fondas už drauge su „McDonald‘s“ surinktas lėšas padėjo ligoninei įsigyti akių ligų diagnostinį aparatą bei du kardiografus.


„Parama visuomet yra gerai, nesvarbu kiek jai skiriama. Galbūt vieni gali skirti didelę savo pardavimų dalį, kaip tai daro „McDonald‘s“, o kiti – 3,5 lito. Ir tai vis tiek yra labai sveikintina, nes bet koks geras darbas yra geras darbas. Labai džiaugiuosi, kad Lietuvoje žmonės paramą jau pradeda priimti kaip įprastą, kasdienio gyvenimo dalį“, - sakė akciją palaikanti TV laidų vedėja, rašytoja ir menininkė Nomeda Marčėnaitė.


Per dešimt labdaros iniciatyvos Vaikų diena „McHappy Day“ metų „McDonald‘s“ ir Almos Adamkienės fondui pavyko surinkti beveik 190 tūkst. litų ir paaukoti juos įvairioms vaikų gydymo institucijoms.


Apie „McDonald’s“


Turėdamas daugiau nei 33 500 restoranų visame pasaulyje, „McDonald’s“ kasdien aptarnaują 69 milijonus žmonių 119 šalių. Daugiau nei 80 proc. „McDonald's“ restoranų yra atidaryti įsigijus frančizes. Maltos bendrovė „Premier Capital“ valdo 54 „McDonald's“ restoranus Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Maltoje ir Graikijoje, kuriuose dirba apie 2 000 darbuotojų. Nuo 2012 iki 2015 metų imtinai „Premier Capital“ planuoja investuoti beveik 76 mln. litų (22 milijonus eurų) ir išplėsti restoranų tinklą Baltijos šalyse iki 36 restoranų. Daugiau informacijos apie „McDonald‘s“: www.mcdonalds.lt.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.