19 sausio 2012

Marius Juonys tapo tryliktuoju advokatų kontoros LAWIN Vilniaus biuro partneriu

Didžiausios Baltijos šalyse advokatų kontoros LAWIN Vilniaus biuro partnerių gretas metų pradžioje papildė naujas partneris – advokatų kontoroje nuo 1998-ųjų dirbantis teisininkas Marius Juonys. Naujasis partneris dirba LAWIN Prekybos ir komercinės veiklos praktikos grupėje ir vadovauja šios grupės Konkurencijos, viešųjų pirkimų ir PPP pogrupiui.
„Prie LAWIN partnerių ką tik prisijungusio advokato karjeros kelias – puikus pavyzdys, kaip auga talentai mūsų kontoros viduje. Mariaus Juonio indėlis į kontoros veiklą nuo pat jo darbo pradžios buvo juntamas ir ypatingai svarbus. Tikime, kad šis puikus konkurencijos ir viešųjų pirkimų teisės ekspertas padės mums dar labiau stiprinti santykius su šių sričių teisės paslaugomis besinaudojančiais klientais ir prisidės prie kontoros veiklos plėtros“, – teigia LAWIN  vadovaujantysis partneris Rolandas Valiūnas.


Marius Juonys turi 12 metų profesinę patirtį, yra dalyvavęs darbo grupėse ar joms vadovavęs rengiant įvairius su konkurencijos teise susijusius Lietuvos teisės aktus ir koncepcijas, įstatymų projektus, mokslines-tiriamąsias studijas. Teisės ekspertas taip pat yra parašęs nemažai teisinių straipsnių, bendradarbiavęs rengiant keletą knygų, „Baltic Management Institute“ įgijęs Tarptautinio verslo administravimo magistro laipsnį. Marius Juonys taip pat yra Vilniaus Universiteto Teisės fakulteto, kuriame dėsto konkurencijos teisę, lektorius.


„Partnerystė LAWIN advokatų kontoroje neabejotinai yra iššūkis ir atsakomybė. Kita vertus, džiaugiuosi įgydamas daugiau galimybių prisidėti prie klientams patrauklios ir pridėtinę vertę kuriančios advokatų kontoros vystymo. Tikiuosi patenkinti tiek partnerių, tiek klientų lūkesčius“, – sakė Marius Juonys.


LAWIN šiuo metu dirba 28 partneriai: trylika partnerių Lietuvoje, aštuoni Latvijoje ir septyni Estijoje.


Apie LAWIN:
LAWIN – aukščiausiai tarptautiniu mastu vertinamą Baltijos šalių verslo teisės advokatų kontorą – 2004 m. įkūrė savo jurisdikcijose nuo pat įsisteigimo prieš 20 metų  pirmaujančios trys advokatų kontoros: „Lepik & Luhaaar“ (Estija), „Klavins & Slaidins“ (Latvija) ir „Lideika, Petrauskas, Valiūnas ir partneriai“ (Lietuva).


Jau beveik du dešimtmečius LAWIN darbai ir teisininkai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje yra aukščiausiai vertinami pačių autoritetingiausių tarptautinių teisės leidinių (Chambers Global, Chambers Europe, Legal 500 EMEA, IFLR 1000). „The Lawyer“, vienas garsiausių teisės leidinių Europoje, 2011 m. pripažino LAWIN geriausia metų advokatų kontora Baltijos šalyse. Tokį patį įvertinimą kontorai suteikė ir „International Financial Law Review“ (IFLR), vienas įtakingiausių pasaulyje žinynų tarptautinės finansų teisės srityje, pripažindamas LAWIN 2011 m. geriausia advokatų kontora Baltijos šalyse.


IFLR apdovanojimas suteiktas LAWIN už labiausiai novatoriškus tarptautinius Baltijos regiono įmonių finansų projektus.


LAWIN penkiose praktikos grupėse dirba 140 teisės profesionalų, todėl kontora turi idealias galimybes teikti aukščiausios kokybės specializuotas teisines paslaugas tiek savo šalyse, tiek visame Baltijos regione. LAWIN yra „Lex Mundi“ ir „World Services Group“ (WSG), dviejų pasaulyje labiausiai pripažintų nepriklausomų advokatų kontorų asociacijų, privilegijuotoji narė.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.