6 birželio 2012

Mažvydo alėjoje Klaipėdoje duris atidaro atnaujinta IKI

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas IKI šiandien vienoje pagrindinių Klaipėdos gatvių – Mažvydo alėjoje – po rekonstrukcijos atidarė „IKI Premium“ formato parduotuvę su platesniu prekių pasirinkimu Klaipėdos senamiesčio gyventojams ir svečiams. Į 6 savaites trukusius rekonstrukcijos darbus IKI prekybos tinklą valdanti UAB „Palink“ investavo 4,5 mln. litų.
„Mažvydo alėjoje esanti ir Klaipėdos gyventojams puikiai žinoma IKI parduotuvė čia veikia nuo 1997 m. Prieš tai šiose patalpose buvo kita parduotuvė, taigi Klaipėdos senamiesčio gyventojai ir svečiai nuo seno čia įpratę įsigyti maisto bei kitų būtiniausių prekių kasdien. Kad pirkėjai nepatirtų nepatogumų, šią parduotuvę rekonstravome išties greitai – vos per šešias savaites“, – sakė IKI vykdantysis direktorius Darius Malakauskas.


Pastatas, kuriame įsikūrusi pagal naują koncepciją rekonstruota IKI parduotuvė, patenka į kultūros vertybių apsaugos zoną. Todėl vykdant darbus reikėjo atsižvelgti į senamiesčio kontekstą – palikti originalią pastato apdailą ir struktūrą, rinkti švelnesnes tiek interjero, tiek ir eksterjero spalvas.


Prekių asortimentas taip pat formuotas atsižvelgiant į pajūrio gyventojų bei svečių poreikius – „IKI Premium“ formato parduotuvėse platesnis tiek maisto, tiek ir kitų prekių pasirinkimas. „Pirkėjus čia pasitiks daug IKI tinklo pristatomų naujovių: Itališka kulinarijos linija, marinuota žuvis, puikios kavos savitarnos aparatas, dvi karštos konditerijos ir kulinarijos vitrinos. Svarbu ir tai, kad po rekonstrukcijos net dviem valandom pailgėjo parduotuvės darbo  laikas, ji dirba nuo 7 iki 23 val. Taigi pirkėjams patogu pakeliui į darbą pasiimti kavos ir bandelių, o vėlyvą vakarą – apsipirkti namams“, – sako D. Malakauskas. Po rekonstrukcijos šiek tiek padidėjo ir bendras prekybos salės plotas, pasirinktas patogesnis prekių išdėstymas.


Mažvydo alėjoje esanti IKI – jau 6-oji šiemet po rekonstrukcijos atidaryta prekybos tinklo IKI parduotuvė. Pirmąjį ketvirtį IKI pranešė atidaręs 4 savo tinklo parduotuves po rekonstrukcijos, taip pat 3 naujas. Iš viso IKI šiemet planuoja atnaujinti 22 parduotuves ir atidaryti 11 naujų. Pernai prekybos tinką IKI valdanti UAB „Palink“ į plėtrą investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.