5 spalio 2016

Linas Kleiza ir restoranų tinklas „McDonald‘s“ Kaune atidarė vaikų dienos centrą

Trečiadienį Kauno Aleksoto rajone krepšininkas Linas Kleiza kartu su restoranų tinklu „McDonald‘s“ oficialiai atidarė pirmąjį šiame miesto rajone įsikūrusį vaikų dienos centrą. Šiuo metu 16 sunkiai besiverčiančiose šeimose augančių vaikų globojantis LPF „Tavo galimybė“ dienos centras įkurtas praėjusių metų pabaigoje įgyvendintos „McHappy Day“ labdaros iniciatyvos lėšomis. Jos metu pernai lapkritį surinkta daugiau nei 28 tūkst. eurų. 
„Jau ne vienerius metus dirbame su šalyje veikiančiais vaikų ir jaunimo dienos centrais bei paramos organizacijomis, todėl žinome, kokia svarbi ir reikalinga yra visų mūsų parama. Ypač, kai ši atneša matomus ir apčiuopiamus rezultatus. Šiandien kartu su restoranų tinklu „McDonald‘s“ oficialiai baigiame jau antrąjį drauge įgyvendintą projektą ir atidarome naują vaikų dienos centrą, kuris, tikime, pagerins socialiai jautriose šeimose augančių vietos vaikų kasdienybę ir padės drąsiau kurti ateities planus bei siekti užsibrėžtų tikslų“, – sakė Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo įkūrėjas Linas Kleiza.
 
„Šio vaikų dienos centro atidarymas – tai vienas didžiausių „McHappy Day“ labdaros ir paramos projektų, įgyvendintų per 14 iniciatyvos metų. Žinome, kad naujasis centras yra pirmoji tokia erdvė vaikams šiame miesto rajone, todėl labai džiaugiamės, jog padedant mūsų lankytojams ir partneriams pavyko nuveikti išties didelį darbą – sukurti naują, šviesią ir jaukią erdvę patiems mažiausiems vietos bendruomenės nariams, kuriems šiuo metu labai svarbi čia dirbančių specialistų parama“, – sakė restoranų tinklo „McDonald‘s“ valdymo konsultantė Lietuvoje Loreta Žemaitė.
 
Pasak vaikų dienos centro direktoriaus Hario Urvinio, naujo dienos centro projektas pareikalavo nemažai darbo ir pastangų. „Teko ne tik pasirūpinti centro įrengimu, bet ir visu pastatu, kuriame šis įsikūręs. Pradėjome nuo viso pastato apšiltinimo ir patalpų šildymo sistemos keitimo, langų keitimo, kosmetinio remonto. Vėliau atlikome ir visų centro patalpų remontą – buvo pakeista sienų pertvara, išklotos naujos grindys ir lubos, perdažytos sienos, įrengtas dušas. Už surinktas lėšas įsigijome ir reikalingų buities daiktų – šaldytuvą, skalbyklę, džiovyklę“, – pasakojo H. Urvinis.
 
Kauno Aleksoto seniūnės pavaduotojas Vytautas Narkevičius pastebi, kad naujasis centras turės didelę reikšmę šio miesto rajono bendruomenei.  Pasak jo, tai pirmasis tokios paskirties centras šioje miesto dalyje, kuris pastebimai pagerins socialiai remtinose šeimose augančių vaikų laisvalaikį. Netoli daugelio jų namų įsikūręs centras leis greičiau ir patogiau pasiekti centre dirbančius socialinius darbuotojus ir pedagogus bei turiningai leisti laisvalaikį.
 
Centro įkūrimui skirtos lėšos buvo surinktos kasmetinės labdaros iniciatyvos „McHappy Day“ metu, kuri jau antrus metus iš eilės įgyvendinta kartu su Lino Kleizos labdaros ir paramos fondu.  Prie jos prisidėti galėjo visi norintys „McDonald‘s“ restoranų lankytojai Lietuvoje įsigydami specialius akcijos suvenyrus arba tiesiog nusifotografuodami ir socialiniuose tinkluose pasidalindami nuotraukomis su specialiomis akcijos šypsenomis. Už kiekvieną lankytojų įkeltą nuotrauką restoranų tinklas skyrė po 1 eurą. Per kiek daugiau nei mėnesį trukusią akciją praėjusiais metais buvo surinkta daugiau kaip  28 tūkst. eurų.
Pirmą kartą ši iniciatyva pradėta įgyvendinti 2001 metais. Per visus jos įgyvendinimo metus Lietuvos vaikų švietimo ir gydymo institucijoms buvo paaukota daugiau kaip 120  tūkst. eurų. Už akcijos lėšas įsigyta knygų ir kito mokslui reikalingo inventoriaus, vaikų ir kūdikių ligų diagnostikos ir gydymo įrangos. Šiemet lapkritį prasidėsianti kasmetinė „McHappy Day“ iniciatyva vyks jau jubiliejinį – 15 kartą. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.