1 liepos 2013

Lietuvos vairuotojai turės galimybę savo akimis išvysti „Top Gear Live“ šou

„Top Gear Live“ - legendinis teatralizuotas automobilių šou, sukurtas pagal apdovanojimus pelniusią televizijos laidą, pirmą kartą atvyksta į Vidurio Europą. Rugsėjo 21 d. jis sudrebins ketvirtąsias „Verva Street Racing“ lenktynes Lenkijoje, kurios kasmet pritraukia dešimtis tūkstančių žiūrovų iš visos Europos. Lietuvos vairuotojai taip pat turės galimybę išvysti teatralizuotą „Top Gear Live“ pasirodymą Nacionaliniame Varšuvos stadione – „Verva Street Racing“ partneris Lietuvoje degalinių tinklas „Orlen“ vienam iš jų ketina padovanoti kelionę į renginį dviems.
„Visame pasaulyje populiarus televizijos šou „Top Gear“ turi didelį gerbėjų būrį ir Lietuvoje, todėl bendradarbiaudami su „Verva Street Racing“ vienam iš „Orlen“ pirkėjų, įsigyjančių „Verva“ degalus, padovanosime kelionę dviems į vieną didžiausių automobilininkų renginių Europoje“, - sakė degalinių tinklo „Orlen“ komercijos direktorius Saulius Žilėnas. Iki vasaros pabaigos vairuotojai gali dalyvauti „Verva Street Racing“ žaidime, kurio laimėtojas gaus skrydį į Lenkiją ir bilietus į „Top Gear Live“ pasirodymą.
 
Šiemet „Verva Street Racing“ lenktynės atsinaujina: iš Varšuvos Teatro aikštės (įprastos lenktynių vietos nuo 2010 m.) jos persikelia į Nacionalinį Varšuvos stadioną, kuriame bus surengtas iki šiol didžiausias automobilių renginys. Minint ketvirtuosius lenktynių metus, automobilių gerbėjai kviečiami gyvai išvysti didžiausią pasaulyje teatralizuotą automobilių pasirodymą „Top Gear Live“, o jį vedant  Džeremiui Klarksonui (Jeremy Clarkson), Džeimsui Mėjui (James May), Ričardui Hamondui (Richard Hammond) ir paslaptingajam  vairuotojui Stigui, automobilių fanai gali tikėtis itin aštrių įspūdžių.
 
Renginio organizatorių tikslas – sukurti nepakartojamą pasirodymą visiems automobilių gerbėjams. Todėl bendradarbiaudami su „Top Gear Live“, „Verva Street Racing“ rengėjai planuoja nustebinti net visko mačiusius auto sporto gerbėjus ir suteiks galimybę žymiausiems Lenkijos lenktynininkams: Adamui Malyšui (Adam Małysz), Patrikui Ščerbinskiui (Patryk Szczerbiński), Kuba Pžygonskiui (Kuba Przygoński) ir kitiems išbandyti savo jėgas “Verva” trasoje.
 
“Top Gear Live” pasirodymas yra sukurtas pagal to paties pavadinimo britų televizijos laidą, Lietuvoje žinomą kaip “Aukščiausia pavara”. Britiško humoro prieskoniais pagardinto pasirodymo metu automobilių ir jų vairuotojų laukia tikri išbandymai. Šou metu automobiliai ne tik lenktyniauja, bet ir turi įveikti įvairias kliūtis. Tam, kad įvyktų tokio masto pasirodymas kaskart prireikia  135 sunkvežimių, 3 laivų, 1 krovininio lėktuvo ir daugiau nei 150 rinkinių padangų. „Top Gear“ fenomenas jau subūrė 1,5 mln. fanų visame pasaulyje, kaskart surinkdamas sausakimšus stadionus.
 
„Verva Street Racing“  yra didžiausias automobilių renginys Vidurio Europoje, kurio metu varžosi greičiausi automobiliai ir labiausiai patyrę lenktynininkai. Pirmą kartą šios lenktynės buvo surengtos 2010 m. Per šį laiką jų trasoje savo jėgas jau išbandė ir tokie garsūs lenktynininkai kaip Mika Hakinenas (Mika Häkkinen) ir Benas Kolinsas (Ben Collins). Kasmet šios lenktynės pritraukia dešimtis tūkstančių gerbėjų, o pernai jas stebėjo net 100 tūkst. žiūrovų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.