19 balandžio 2013

Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai sportuos „Impuls“ klubuose

Šiandien Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su sporto ir sveikatingumo klubų tinklu „Impuls“. Ja Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatams, olimpinės pamainos sportininkams ir jų treneriams nuo šiol suteikiama galimybė 4 metus nemokamai sportuoti „Impuls“ klubuose visoje Lietuvoje. Taip siekiama prisidėti prie efektyvesnio sportininkų parengimo olimpinėms žaidynėms. Pagal sutartį „Impuls“ suteiktos paramos komitetui vertė sieks beveik 1,5 mln. Litų.
Lietuvos olimpinės rinktinės kandidatai sportuos „Impuls“ klubuose
„Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis atveria puikias galimybes mūsų šalies olimpinių rinktinių nariams gerinti savo bendrąjį fizinį pasirengimą, taip pat nemokamai naudotis sporto klubų tinklo teikiamomis sveikatinimo paslaugomis. Žinoma, tikslinėms olimpiečių treniruotėms būtinos tam pritaikytos sporto bazės“, – teigė LTOK prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.
Anot sporto ir sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovo Vidmanto Šiugždinio, sporto ir sveikatingumo paslaugomis nemokamai naudotis suteikiama galimybė iki 150 sportininkų, taip pat papildomai jų treneriams.
„Savo klubuose ypač daug dėmesio skiriame reguliariam sporto įrangos atnaujinimui, diegiame pasaulines sportinių užsiėmimų naujoves, beveik visuose iš jų turime didelius baseinus ir erdvias treniruočių sales. Nebejojame, kad suteikdami galimybę visu tuo naudotis, reikšmingai praplėsime olimpiečių sporto bazę ir prisidėsime prie kokybiškesnio sportininkų pasiruošimo, jų sportinių tikslų ir pergalių siekimo“, - sakė V. Šiugždinis.
Paklausti, kaip suteikta galimybė sportuoti „Impuls“ pasitarnaus jų pasiruošimui Olimpinėms žaidynėms, sportininkai labiausiai akcentavo treniruočių kokybę.
„Tiesą sakant, visas mano gyvenimas yra sportas, todėl didžiąją savo dienos dalį skiriu treniruotėms. Be intensyvių treniruočių treke, sporto salėje praleidžiu dvi-tris valandas du-tris kartus per savaitę, todėl man labai svarbi kiekvienos treniruotės kokybė. Ją užtikrina ne tik maksimalios sportininko ir trenerio pastangos, bet ir modernūs bei saugūs  treniruokliai, mažinantys traumų tikimybę ir leidžiantys treniruotės metu dirbti daug efektyviau. Iš šio bendradarbiavimo būtent kokybės ir tikiuosi“, -sakė dviratininkė pasaulio čempionė Simona Krupeckaitė, šiuo metu aktyviai poilsiaujanti Lietuvoje.
Anot jos, treniruočių intensyvumas priklauso nuo to, kaip dažnai vyksta varžybos: jei pasiruošimo laikas trumpesnis, fizinis krūvis mažesnis – ir atvirkščiai. Tačiau skirtumo tarp pasiruošimo Olimpinėms žaidynėms ar kitoms svarbioms varžyboms, pasak Simonos Krupeckaitės, nėra. „Galbūt nežymiai skiriasi tik krūvis, tačiau treniruotės programa, eiga ir bendras režimas išlieka tokie pat“, - sakė S. Krupeckaitė.
 
Apie „Impuls“
„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 9 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje vienas iš veikiančių klubų „Implus+“ yra didžiausias sporto kompleksas mieste, o Kauno „Žalgirio“ arenoje įsikūręs „Impuls+“ yra vienas erdviausių ir moderniausių sporto klubų Baltijos šalyje. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.