23 spalio 2013

Lietuvos garsenybės garbingai įveikė „Impuls“ mestą iššūkį „X-Fit“

„Grupė ieško naujo nario. Mušim ne būgnus. Rekordus“, - tokiu šūkiu gražų rudenišką vakarą sporto ir sveikatingumo klubas „Impuls“ pakvietė Lietuvos įžymybes į unikalias varžybas „Iššūkis X-Fit“. Nuotaikingame renginyje dalyvavo garbingai kovai nusiteikę sporto bei pramogų pasaulio atstovai: Diana Labočevskė, Asta Pilypaitė, Indrė Burlinskaitė bei „Pinup girls“ narės, Deividas Meškauskas, Andrius Kandelis ir kiti. Patarimais apie sėkmingą startą dalinosi ir garsenybių sportiškus gebėjimus vertino specialiai šioms varžyboms suburta Lietuvos Olimpiečių komisija, o energingą vakaro nuotaiką užtikrino TV laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė.
„Norėdami pateisinti ir net viršyti aktyvų gyvenimo būdą ir gerą savijautą vertinančių mūsų lankytojų lūkesčius, šį rudenį pristatome ypatingą naujovę – intensyvias jėgos treniruotes „X-Fit“. Ši treniruočių sistema pasižymi originalumu ir netradiciniais bei daugiafunkciniais pratimais, leidžiančiais geriausių rezultatų siekti efektyviau. Neabejojame, kad tokios treniruotės yra sporto klubų ateitis ir tikime, kad išbandę jas, daugelis mūsų lankytojų sporto užsiėmimus grupėje pamils iš naujo“, - tokiais žodžiais renginį pradėjo sporto ir sveikatingumo klubų „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.


Pakvietęs Lietuvos garsenybes išmėginti ir įvertinti naujuosius „X-Fit“ pratimus, „Impuls“ surengė unikalias, iššūkių kupinas varžybas. Paslaptingajai kortai nulėmus varžybų komandų sudėtį, dalyviai varžėsi atlikdami pratimus, lavinančius ištvermę, jėgą ir komandinį susikaupimą . Abi komandos stengėsi kaip galima greičiau įveikti moderniuosius pratimus ir taip įrodyti, kad yra vertos nugalėtojo vardo. 
„Paprastai sportuoju treniruoklių salėje, tačiau sulaukus kvietimo išbandyti šią naujovę unikalių varžybų metu, smalsumas paėmė viršų. Iš tiesų, buvo labai įdomu: pratimai originalūs, atliekami su moderniu sporto inventoriumi, atmosfera uždeganti, o visa programa nuobodžiauti neleidžia nei sekundę“, - varžybų įspūdžiais dalinasi projekto „Kitokios“ narė Indrė Burlinskaitė, renginyje apsilankiusi su scenos kolege Greta Lebedeva.


Varžybose dalyvavusios „Pinup girls“ merginos tvirtino, kad sudėtingiausia joms buvo išsirinkti pratimą, labiausiai atitinkantį jų fizines galimybes. „Iš pradžių, kai treneriai pademonstravo pratimus ir nurodė, kiek kartų juos reikės atlikti, sunerimom – jie pasirodė kiek sudėtingi. Laimei, varžybų metu juos atlikome lengvai ir pakankamai greitai. Buvo smagu jausti norą laimėti ir drauge su kitais komandos nariais siekti bendro tikslo“, - pasakoja Simona Nainė. 


Varžybų pergalės laurus nuskynė greičiausiai pratimus įveikusi komanda „Laimėtojai“, kurios nariais buvo: Diana Labočevskė, Greta Lebedeva, Asta Pilypaitė, Andrius Kandelis ir Deividas Meškauskas. Ši komanda buvo paskelbta varžybų nugalėtoja ir apdovanota spindinčiais medaliais, kuriuos įteikė Lietuvos olimpiečiai Aleksandras Kazakevičius, Mindaugas Griškonis ir Ignas Navakauskas.
Apdovanoti buvo ir dar trys varžybų dalyviai, kuriuos renginio metu stebėjo ir vertino olimpiečių komisija. Jie įvardijo tris specialias nominacijas ir įteikė pergalės taures: „Grupės siela“ – Andriui Kandeliui, „Grupės ištvermė“ – Deividui Meškauskui, „Grupės greitis“ – Viktorijai Sutkutei.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.