10 spalio 2012

Lietuvos įžymybės ir „Impuls“ už aukcione surinktas lėšas mokiniams dovanojo sporto inventorių

Šiandien sveikatingumo ir sporto klubų tinklas „Impuls“ kartu su muzikinės grupės „ŠarkA“ merginomis Vilniaus vidurinės mokyklos „Šaltinis“ auklėtiniams įteikė sportišką dovaną – trūkstamą treniruočių inventorių. Jis įgytas už lėšas, surinktas neseniai „Impuls“ organizuotame žinomų Lietuvos žmonių diržų aukcione, kuriam savo mėgstamus aksesuarus paaukojo tokios pramogų pasaulio ir sporto įžymybės, kaip Nerijus Juška, Mantas Wizard, Daina Gudzinevičiūtė, Aistis Mickevičius, Viktorija Bajor, Ineta Puzaraitė, grupės „ŠarkA“ ir „Naujosios pupytės“ merginos.
Atsižvelgus į mokyklos išvardintus poreikius, jos sporto inventorius buvo papildytas daugiau nei 80 skirtingų sporto priemonių. Tai – krepšinio, tinklinio ir futbolo kamuoliai, gimnastikos lankai, šokdynės, specialūs čiužiniai. Bendra dovanų vertė yra didesnė nei 1500 litų. Iš jų aukcione buvo surinkti 555 litai, dar panašiomis dalimis prisidėjo „Impuls“ ir sportinės įrangos tiekėjai „Skorpiono takas“.


„Buvo labai džiugu stebėti, kaip naujų treniruočių su specialiais TRX pakabinamais diržais pristatymo metu žinomi Lietuvos veidai ne tik domėjosi ir išbandė šią naujieną, bet ir kilnaus tikslo vardan dovanojo savo mėgstamus aksesuarus, diržus, bei aktyviai dalyvavo nuotaikingame jų aukcione. Dėl tokio šaunaus įsitraukimo ir supratingumo šiandien galėjome pradžiuginti daugiau kaip 180 „Šaltinio“ mokykloje besimokančių vaikų. Ir labai tikime, kad padovanotos naujos sporto priemonės ne tik padės jiems kokybiškai mankštintis, bet ir didins norą dažniau sugrįžti į sporto salę bei naudingai ir linksmai čia leisti laiką“, – sakė sporto ir sveikatingumo klubų tinklo „Impuls“ vadovas Vidmantas Šiugždinis.


„Diržas dažnam mūsų mokykloje besimokančiam vaikui asocijuojasi ne su aprangos detale ar sportu, o su ypač neigiama patirtimi, mat čia dauguma besimokinančių vaikų – iš vaikams nepalankios aplinkos (nedarnių, socialiai remtinų, kurių tėvai laikinai išvykę iš Lietuvos) šeimų. Malonu, kad diržai šiems vaikams šiandien atliko gerąją misiją ir jų dėka mūsų auklėtiniai galės džiaugtis naujomis, kokybiškomis sporto priemonėmis. Kai vaikučiams papasakojome apie šią gražią akciją, vieni jų klausinėjo, kokios žvaigždės diržus dovanojo, kitiems rūpėjo, kokias priemones gaus dovanų – visų jų akys spindėjo iš džiaugsmo ir jie su nekantrumu laukė šios dienos“, – vaikų įspūdžiais dalinosi „Šaltinio“ mokyklos direktorė Ona Jurgilienė.


Apsilankyti mokykloje ir dovanas vaikams įteikti mielai sutiko grupės „ŠarkA“ merginos, savo diržą aukcione pardavusios brangiausiai – už 125 litus. „Esame neabejingos aktyviai fizinei veiklai, sporto naujovėms ir, žinoma, kilnų tikslą turinčioms idėjoms, todėl ne tik kuo brangiau stengėmės parduoti savo diržą, bet ir su didžiausiu malonumu atvykome į mokyklą pabendrauti su vaikais. Tikimės, kad tokios iniciatyvos pradžiugina ir įkvėpia ne tik juos, bet ir mus, suaugusius, motyvuoja dar didesniems geriems darbams“, – pasakojo grupės narė Ieva Stasiulevičiūtė.


Apie „Impuls“


„Impuls“ yra didžiausias sveikatingumo ir sporto klubų tinklas Lietuvoje. Tinklą šiuo metu sudaro 8 klubai, iš jų 5 – Vilniuje. Sostinėje vienas iš veikiančių klubų „Implus Plius“ yra didžiausias sporto kompleksas Baltijos šalyse. Dar trys „Impuls“ sveikatingumo ir sporto klubai įsikūrę Kaune, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.