11 balandžio 2012

Lietuvoje pristatoma LG 3D namų kino teatro sistema

Vilnius, 2012 m. balandžio 11 d. – „LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato namų kino teatro sistemą „LG BH7520T“. Naujoji sistema turi garso kalibravimo technologiją, 3D garso procesorių, yra suderinta su 3D formato vaizdu ir „LG Smart TV“ programomis.
Su unikalia garso kalibravimo technologija ir 3D garso procesoriumi, „LG BH7520T“ automatiškai sinchronizuoja garsiakalbius, todėl detaliau atkuria įvairaus stiprumo garsus. Be to, sistemos garsiakalbiai turi reguliuojamą stendą, kurio dėka galima pakreipti garso kryptį – nesvarbu ar garsiakalbiai stovi lentynoje, ar yra sukabinti ant sienos. Prie optimalios trimačio garso kokybės prisideda ir funkcija „LG Sound Gallery“ – ji suteikia septynis skirtingus garso stiprumą ir efektus reguliuojančius režimus.


LG namų kino teatro sistema suderinta su televizoriuje rodomo trimačio vaizdo efektais bei funkcijos „Smart TV“ programomis – interaktyviais žaidimais, vaizdo transliavimo pagal užsakymą („Video-on-demand“) paslauga. „Blue-ray“ funkcija leidžia groti įrašus iš laikmenų, prijungtų USB jungtimi, taip pat įrašyti klausomų kompaktinių diskų ar FM radijo stočių grojamas dainas.


„LG BH7520T“ turi juodos spalvos, lietimui jautrų valdymo skydelį. Taip pat yra suderinta su „LG Remote“ programėle – ją įdiegus į telefoną su „Android“ ar „iOS“ operacine sistema, įrenginys tampa namų kino sistemos nuotolinio valdymo pulteliu.


Techninės „LG BH7520T“ specifikacijos:
– 1100 vatų, 5.1 kanalo sistema
– 3D Blu-ray diskų grojimas
– 3D erdvinio garso procesorius
– Funkcija „LG Smart TV“
– Belaidžio ryšio specifikacija „Wi-Fi Direct“
– Suderinamumas su DLNA standartu
– Galimybė valdyti išmaniuoju telefonu
– Tiesioginis įrašymas ir grojimas iš USB laikmenų
– Grojimas iš išorinio kietojo disko
– Funkcija „LG Sound Gallery“
– Suderinamumas su „iPod“, „iPhone“, „iPad“.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,97 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos – www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.