27 balandžio 2016

Lietuvoje LG G5 pasirodys gegužę

LG Electronics (LG) šiandien pranešė, kad naujaisiais moduliniais telefonais LG G5 Lietuvoje bus pradėta prekiauti gegužės pradžioje. Modulinė telefono sandara leidžia jį modifikuoti ir pritaikyti kaip virtualios realybės prietaisą, skaitmeninę kamerą, garso sistemą, stebėjimo kamerą.
Telefonas išsiskirs ne tik švelniai lenktu dideliu ekranu (5,3 colių), bet ir dviguba galine kamera – standartine 78 laipsnių ir 135 laipsnių – plačiausio kampo kamera iki šiol taikyta išmaniuosiuose telefonuose. Šiomis kameromis patogiau užfiksuoti aukštus pastatus, didesnių grupių ar platesnio horizonto nuotraukas.
 
Keletas galimų LG G5 modulių:
360 CAM – kompaktiškas 360° kampo kameros modulis, susidedantis iš dviejų 13MP plataus kampo kamerų, 1,200mAh baterijos ir 4G vidinės atminties. Šis modulis suteikia galimybę kurti 360° vaizdus, 2K video ir įrašyti 5.1 erdvinį garsą.
360 VR – sudedami virtualios realybės akiniai, kuriais galima peržiūrėti 360° vaizdus, užfiksuotus su „LG 360 CAM“ moduliu, be abejonės, ir „Google Cardboard“ turinį.
Rolling Bot – apvalios formos prietaisas, kurį galima valdyti LG G5 telefonu. Ridendamasis šis prietaisas 8MP kamera gali fiksuoti aplinkos nuotraukas. Rutulį galima naudoti kaip apsaugos sistemos sudedamąją dalį ir paliktų namuose gyvūnėlių priežiūrai bei kaip nuotolinio valdymo pultelį namų technikai.
Hi-Fi Plus kartu su B&O Play – tai nešiojamas Hi-Fi DAC garso grotuvas, leidžiantis išgauti aukščiausios kokybės prietaisams prilygstantį garsą. LG Hi-Fi Plus kartu su B&O Play palaiko 32-bit ir 384KHz audio formatą. Šis modulis gali būti komplektuojamas kartu telefonu LG G5 arba kaip atskiras Hi-Fi DAC įrenginys, jungiamas prie bet kurio išmaniojo telefono ar kompiuterio. 
 
Dėl galimybės naudojant skirtingus modulius personalizuoti telefoną bei pritaikyti asmeniniams poreikiams LG G5 galimybės neturi ribų. Apie atskirus modulius ir galimybes juos įsigyti LG vartotojus informuos papildomai.
 
 
Telefono savybės:
-       Procesorius: Qualcomm® Snapdragon™ 820 procesorius
-       Ekranas: 5,3 colių Quad HD IPS Quantum (2560 x 1440 / 554ppi)
-       Atmintis: 4GB LPDDR4 RAM / 32GB UFS ROM / microSD (iki 2TB)
-       Foto kamera: galinė: standartinė 16MP, plataus kampo 8MP / priekinė: 8MP
-       Baterija: 2,800mAh (keičiama)
-       Operacinė sistema: Android 6.0 Marshmallow
-       Dydis: 149,4 x 73,9 x 7,7~8,6mm
-       Svoris: 159g
-       Tinklai: LTE / 3G / 2G
-       Jungtys: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / USB C tipo 2.0 (3.0 suderinama) / NFC / Bluetooth 4.2
-       Spalvos: sidabro/ titano
 
Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG plėtoja 4G ryšio technologijos „Long Term Evolution“ (LTE) pagrindu veikiančius įrenginius, jų įvairovę – visi jie kuriami pagal patentuotas LG LTE technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com  
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.