25 rugsėjo 2014

Lietuvoje – nauja verslo procesų valdymo sistema „Odoo 8“

Lietuvoje pristatoma nauja verslo valdymo sistemos „OpenERP“ versija – „Odoo V8“. Ši sistema skirta efektyviai valdyti skirtingus verslo veiklos procesus. Nepriklausomai nuo dydžio ir veiklos pobūdžio, įmonės gali rinktis iš daugelio kelių tūkstančių modulių – nuo pardavimų, gamybos, iki apskaitos ar klientų valdymo.
„Odoo“ yra naujos kartos sprendimas verslui, norinčiam efektyviai – taupant laiką ir resursus – valdyti verslo procesus, kad ir kokie jie bebūtų. Įmonės gali centralizuotai sekti pardavimus, gamybą, valdyti klientų duomenų bazes, verslo analitikos procesus ir daugelį kitų, priklausomai nuo veiklos pobūdžio ir poreikių“, – sakė Mindaugas Stauskas, „Odoo V8“ programą Lietuvoje pristatančios įmonės „NOD Baltic“ atstovas.


Anot T. Parnarausko, centralizuota galimybė valdyti verslo procesus taupo ne tik laiką ir žmogiškuosius resursus. Ji leidžia taupyti ir finansines išlaidas, skirtas valdymo sistemoms. Dabar dar daugelis įmonių naudoja kelias skirtingas programas, kurios tradiciškai būna brangios, tuo tarpu centralizuotos sistemos, kur visi reikalingi programiniai įrankiai sutelkti vienoje vietoje, nenusileidžia efektyvumu, be to, yra gerokai patogesnės.


Nauja „Odoo 8“ versija lengvai pritaikoma įvairioms įmonėms, atsižvelgiant į kiekvienos jų veiklą ir poreikius. Įmonės gali pasirinkti, iš daugiau nei 3000 skirtingų modulių, tarp kurių net 500 atnaujinimų.
 
Priklausomai nuo veiklos pobūdžio, įmonės gali pasirinkti „Odoo 8“ sistemoje valdyti nuo vienos iki daugelio funkcijų – tai ir klientų duomenų bazių valdymą, projekto kūrimo ir užduočių laiko planavimą, buhalterinius procesus, pardavimus. Pavyzdžiui, gamybos ar sandėliavimo įmonėms sistema padeda optimaliai valdyti produktų minimalaus kiekio palaikymą sandėlyje, likučių ataskaitas, prekių judėjimo sekimą ir pan. Projektų valdymo įmonėse „Odoo“ pagalba galima greitai valdyti pardavimų procesus, prekių pirkimo ir pardavimo užklausas, pasiūlymus, sąskaitų faktūrų siuntimą.


„Odoo 8“ pritaikyta tiek didelėms korporacijoms, tiek kelis darbuotojus turinčioms įmonėms. Atitinkamai pagal poreikius, įmonės gali pasirinkti vieną iš „Odoo“ planų. Be to, įmonės gali pasirinkti, ar administruojant sistemą joms reikia pilnos „Odoo“ partnerių pagalbos, ar minimalios. Įmonės „Odoo“ sistemą gali administruoti ir savarankiškai. 


Verslo įmonės gali išmėginti „Odoo 8“ nemokamai, atsisiuntę šią sistemą adresu – http://www.oerp.lt. Daugiau informacijos apie „Odoo 8“ pateikiama – http://bit.ly/1miy5K2.


Apie „NOD Baltic“
Pažangius programinės įrangos sprendimus pristatanti bendrovė „NOD Baltic“ (www.nodbaltic.lt) turi išskirtines pasaulinės kompiuterinio saugumo priemonių kūrėjos ESET atstovavimo teises Lietuvoje bei šalyje siūlo antivirusinę programinę įrangą „ESET NOD32 Antivirus” ir „ESET Smart Security“. Lietuvoje ESET saugumo sprendimus naudoja Ignalinos atominė elektrinė, LR kultūros ministerija, televizijos kanalas LNK, Kauno technologijos universitetas ir daugelis kitų kompanijų.


Bendrovė pristato ir pirmaujančios teksto atpažinimo sprendimų kūrėjos „ABBYY“ produktus, papildomas apsaugos priemones ir modernius programinius įrankius patogesniam kasdieniam darbui. „NOD Baltic“ taip pat yra pirmasis autorizuotas „Google Apps“ virtualaus biuro sprendimo atstovas Lietuvoje.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.