7 gegužės 2012

Lietuvoje – 2012 m. LG televizorių kolekcijos modeliai

„LG Electronics“ (LG) Lietuvoje pristato 2012 m. televizorių kolekciją „Cinema 3D Smart TV“, kuri išsiskiria patobulintomis 3D vaizdo technologijomis, sukuriančiomis kokybišką ir gilų 3D vaizdą, taip pat išplėsta, lengvai naudojama „Smart TV“ pramogų funkcija, kuri siūlo 3D vaizdus ir daugiau nei 1200 programėlių.
Viena iš pagrindinių naujosios kolekcijos „Cinema 3D Smart TV“ televizorių naujovių – dizainas „Cinema Screen“. Jo išskirtinumas – siauras, vos milimetro storio ekrano rėmelis. Jis optimaliai išplečia ekraną ir leidžia atkurti gilesnius, labiau įtraukiančius trimačio vaizdo efektus.


Televizoriuose naudojama nauja 3D vaizdo technologija „3D Depth Control“ skirta reguliuoti trimačio vaizdo gylį ar atstumą tarp ekrane esančių objektų. Tuo tarpu 3D garso technologija „3D Sound Zooming“ fiksuoja ir suderina vaizdą pagal ekrane rodomų objektų padėtį ir judesius, tiksliai sinchronizuoja garsą su vaizdu.


Komandinių žaidimų mėgėjams LG siūlo 3D televizorius su „Dual Play“ funkcija. Žaidžiant su 3D akiniais, ši funkcija vizualiai sukuria du atskirus ekranus – taip kiekvienas iš dviejų žaidėjų mato visą, o ne padalintą į dvi dalis ekraną. Be to, trimačiam vaizdui LG naudoja „Film Pattern Retarder“ (FPR) technologiją, kurios dėka 3D akiniams nereikia baterijų, todėl jie yra lengvi ir nenuvargina net žiūrint televizorių ilgą laką.


Didelę dalį 3D vaizdo televizoriuose siūlo integruota funkcija „Smart TV“ – atnaujintoje meniu juostoje galima pasirinkti iš daugiau nei 1200 programėlių, iš kurių viena – „3D World“ suteikia prieigą prie daugybės 3D vaizdo filmų ir televizijos laidų. Trimatį turinį papildo televizoriuose integruota funkcija, kuri konvertuoja tradicinį 2D vaizdą į 3D. LG atnaujino nuotolinio valdymo pultelį „Magic Remote“, kuris leidžia valdyti televizorių ir balso komandomis.


LG papildė naująją „Cinema 3D Smart TV“ kolekciją technologijomis, kurios leidžia greitai ir patogiai belaidžiu ryšiu dalintis turiniu su išoriniais įrenginiais. Televizoriuose įdiegta „Intel WiDi“ technologija leidžia belaidžiu ryšiu perkelti vaizdo įrašus nenaudojant įprastinių USB ar HDMI jungčių, „Smart Share Plus“ funkcija – jungtis ir dalintis turiniu su kompiuteriais, planšetiniais kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,97 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos – www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.