6 lapkričio 2013

Lietuviai vis dažniau renkasi išskirtinio skonio pyragus

Šiandien, lapkričio 6 d., Lietuvoje minima Pyragų diena, kurią jau tampa tradicija saldžiais kepiniais vaišinti draugus, artimuosius ar kolegas. Daugiausiai parduotuvių Lietuvoje turinčio prekybos tinklo „Iki“ statistika rodo, kad šiemet lietuviai pyragų nuperka panašiai tiek, kiek ir pernai, tačiau pastebima, kad vis dažniau pirkėjai ieško naujo išskirtinio skonio konditerijos gaminių.
„Saldūs pyragai ir tortai yra vienos populiariausių prekių, kurias pirkėjai renkasi vykdami į svečius ar laukdami jų namuose, todėl artėjant savaitgaliui paprastai išauga konditerijos gaminių paklausa, o šventiniu laikotarpiu jų pardavimai padidėja net iki kelių kartų“, - sako prekybos tinklo „Iki“ Viešųjų ryšių vadovas Andrius Petraitis.
 
Prekybos tinklo „Iki“ pardavimų statistika rodo, kad populiariausi yra plokšti pyragai ir vyniotiniai, kurių pardavimai sudaro daugiau nei penktadalį visų konditerijos gaminių pardavimų.  Pasak A. Petraičio, tortus lietuviai dažniausiai renkasi  svarbesne proga, tuo tarpu plokštainius ar vyniotinius neretai perka ir įprastą dieną.
 
„Analizuodami pardavimus matome, kad dažniau konditerijos gaminių pirkėjai valgyti nepradėjo, tačiau pastebime, kad pamažu keičiasi skonis ir lietuviai drąsiau renkasi ne tradiciniais tapusius medaus skonio, Maskarponės sūrio, jogurtinius, o egzotiškesnių skonių plokštainius bei tortus“, - sako prekybos tinklo „Iki“ Viešųjų ryšių vadovas.
 
Ieškantiems išskirtinumo „Iki“ šiemet siūlo paragauti išskirtinių „Pina Colada“ ar „Malibu“ kokteilių skonio tortų, taip pat įvairių skonių keksiukų ar šviežiai iškeptų imbierinių sausainių, ypač paklausių Kalėdiniu laikotarpiu.
 
„Iki“ parduotuvių konditerijos skyriuose siūlomi pyragai, tortai ir kiti saldūs kepiniai yra pagaminti tinklo kepyklose, veikiančiose didžiosiose „Iki“ parduotuvėse. Šiuo metu tokios kepyklos veikia 30 tinklo parduotuvių. 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.