7 sausio 2016

Lietuviai dovanų pirko 4G ryšio telefonus

Populiari dovana per praėjusias šventes Lietuvoje buvo 4G (LTE) ryšio telefonai. Gruodžio duomenimis, telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ salonuose ir interneto parduotuvėje tele2.lt jie užėmė 8 pirmas pozicijas perkamiausių telefonų dešimtuke ir sudarė net 90 proc. visų parduotų telefonų.
Ruošdamiesi šventėms, gruodį „Tele2“ klientai telefonų įsigijimui skyrė dviem trečdaliais daugiau lėšų nei lapkritį.


„Pardavimų augimą prieš šv. Kalėdas ir Naujuosius metus matome kiekvienais metais. Šių švenčių pokytis – dėmesys būtent 4G ryšio telefonams. Lietuviai vis labiau atranda sparčiojo mobiliojo interneto galimybes. Padeda ir tai, kad tokių telefonų kainos nuolat mažėja“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.


Pirkėjai dažniausiai renkosi „Samsung“ išmaniuosius – jie užėmė 9 vietas populiariausiųjų dešimtuke. Tai – „Galaxy Grand PRIME“, „Galaxy Core PRIME LTE“, „Galaxy S5 NEO“, „A5 LTE“, „Galaxy J5“, „Galaxy S6 EDGE“, „Galaxy S6“, „Galaxy S6 Edge Plius“ ir „Galaxy J1 SS 3G“.


Tarp populiariausių modelių yra tiek gamintojo flagmanai, siūlantys daugiausiai galimybių – „Galaxy S6 EDGE“ serijos telefonai, tiek išmanieji už mažą kainą, tokie kaip „Galaxy Grand PRIME“.


Vienintelis paprastas mobilusis telefonas dešimtuke – „Doro Primo 215“ dideliais mygtukais ir už ypač mažą kainą.


„Visas dešimtukas yra gera dabartinės situacijos telefonų rinkoje iliustracija – dauguma žmonių naudojasi išmaniaisiais ir nori iš jų maksimumo, bet daliai žmonių reikia dabar ir ateityje reikės tik balso paslaugų. Todėl klientams reikės ir geros paprastų telefonų pasiūlos, bet pagrindinio augimo galima laukti premium klasės išmaniųjų 4G telefonų segmente“, – teigė P. Masiulis.


Spartųjį 4G mobilųjį internetą „Tele2“ klientams pasiūlė prieš metus. Dabar jis yra prieinamas jau 90 proc. Lietuvos gyventojų, o dar spartesnis 4G+ internetas – 30 proc. gyventojų. Šiemet operatorius tęsia tinklų plėtrą – didina ryšio aprėptį ir interneto spartą.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.