10 gruodžio 2015

Lietuvių labiausiai klausomi – savo atlikėjų albumai

Muzikos paslaugos „Deezer“ naudotojai Lietuvoje išsiskiria didžiuliu dėmesiu savo šalies atlikėjų muzikai – šeši iš dešimties šiemet daugiausiai perklausytų albumų buvo įrašyti Lietuvos atlikėjų.
Tai yra SEL albumai „Sel-Fi“ ir „Aš kaip žąsis“, G&G Sindikato įrašas „Revoliucijos garso takelis, Lilas ir Innomine „Išgama“, Leon Somov & Jazzu „Istorijos“ bei „Garbanoto bosisto“ „Above Us“.


Iš užsieniečių tokio lietuvių dėmesio nusipelnė tik Ed Sheeran, R.I.O. ir „Arctic Monkeys“.


Ieškodami pavienių dainų, lietuviai rinkosi panašiai, kaip ir visas pasaulis. Labiausiai klausomų dainų dešimtuke šiemet tokie atlikėjai kaip „Major Lazer“, „Lost Frequencies“, „Lilly Wood And The Prick“, Ellie Goulding, „Kygo“ ir kiti.


Muzikos klausytojų vyrų ir moterų pomėgiai Lietuvoje skiriasi. Ir vieni, ir kiti labiausiai mėgsta SEL ir užsienio atlikėjus Calvin Harris, Ariana Grande, Robin Schultz, David Guetta, „Maroon 5“, tačiau moterys klausosi dar ir „One Direction", Ed Sheeran ir Beyonce, o vyrai – Eminem, G&G Sindikato, Avicii.


Lietuviai išsiskiria ir tuo, kad smarkiai lenkia kitų Baltijos šalių muzikos mėgėjus pagal perklausomų dainų skaičių. „Deezer“ paslaugos vartotojai iš Lietuvos vidutiniškai per dieną perklauso 34 dainas. Latvijoje klausytojas per dieną internete išgirsta vidutiniškai 25 dainas, Estijoje – 20.


„Gera lietuviškos muzikos pasiūla yra neabejotina „Deezer” stiprybė. Iš vartotojų atsiliepimų žinome, kad Lietuvoje ji svarbi. Statistika rodo, kad žmonės savų atlikėjų ieško, ir pamėgtos muzikos nori klausytis legaliai ir patogiai“, – sakė Renata Kežionienė, prekių ženklo „Tele2“ vadovė.


„Deezer“ muzikos redaktoriai tiesiogiai dirba su kiekvienos šalies muzikantais, ir net kviečia juos sudaryti savo mėgstamų dainų grojaraščius ar tapti savaitės muzikos redaktoriais, kaip šiemet buvo su grupe „Colours of Bubbles“


Muzikos redaktoriai dirba kiekviename regione, kur veikia paslauga, nuolat pildo fonoteką naujomis dainomis, keičiasi įdomiausia skirtingų šalių muzika ir rengia vartotojams individualius pasiūlymus, kokios grupės ir dainos juos galėtų sudominti. Kasmet jie perklauso 48 tūkst. valandų muzikos.


Atlygį už „Deezer“ grojamas dainas gauna ir Lietuvos atlikėjai. Muzikantams skiriama dalis visų iš paslaugos prenumeratorių ir reklamos pirkėjų gaunamų lėšų.


Muzikos paslaugos „Deezer“ atėjimas į Lietuvą „Tele2“ klientams leido viso pasaulio muziką pasiekti ypatingai lengvai. Paslauga leidžia neapvagiant atlikėjų klausytis muzikos tiek kompiuteryje, tiek telefone, sudaryti savo mėgstamų dainų grojaraščius darbui, sportui, romantiškai vakarienei, arba dar paprasčiau – pasirinkti nuotaiką atitinkančius iš daugybės jau sukurtų.


Šiandien paslauga naudojasi 16 mln. aktyvių vartotojų. „Deezer“ veikia 182 šalyse, jos fonotekoje – 35 mln. dainų, 30 tūkst. radijo stočių, apie 100 mln. vartotojų sukurtų grojaraščių.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.