27 gruodžio 2012

„Lestai“ suteiktas aukščiausias tarptautinių ekspertų „DEKRA“ kokybės įvertinimas

Tarptautinė nepriklausomų ekspertų asociacija „DEKRA“ suteikė aukščiausią kokybės įvertinimą eksploatacinius skysčius transporto priemonėms gaminančios Lietuvos bendrovės „Lesta“ gaminiui. Tarptautiniai ekspertai vertinimą „Puiku“ skyrė ekologiškesnės „Lestos“ gaminių linijos „Pureauto“ produktui „Žieminiam automobilio stiklų plovikliui -21°C“. „DEKRA“ sertifikatas užtikrina gaminio kokybę ir saugumą.
„Siekdami rinkai teikti aukščiausios kokybės produkciją, nuolat investuojame į inovatyvias technologijas, chemijos pramonę, aukščiausio lygio tyrimus ir darbuotojų kvalifikaciją. Pirmieji Lietuvoje kuriame draugiškesnius aplinkai automobilio priežiūros produktus, kurių linijos gaminį pateikėme vertinti „DEKRA“ ekspertams. Jų įvertinimas rodo, kad einame tinkame linkme“ – sakė „Lesta" direktorius Mindaugas Stankevičius.


„Pureauto“ gaminių šeimos langų ploviklis buvo įvertintas kaip „puikiai nuplaunantis“. Pagal „DEKRA“ kriterijus, tai yra aukščiausias ploviklio įvertinimas iš keturių galimų. Asociacijos ekspertai vertino ne tik gaminio kokybę, bet ir pakuotę, informacijos apie sudedamąsias dalis, jų suderinamumą ir gaminio vartojimą, aiškumą.


„Gamindami šį skystį, konsultavomės su „DEKRA“ asociacija, atlikome specialius tyrimus, o jo gamybai rinkomės aukščiausios kokybės sudedamąsias medžiagas. Šis produktas ne tik puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją – valyti nešvarumus, bet ir saugo automobilio dalis, metalo, plastmasės ar gumos konstrukcijas. Ploviklis nesudaro vadinamosios „matinės plėvelės“ ant stiklo, net ir aplinkoje esant dideliam druskų kiekiui. Tai reiškia, kad vaizdas per langą išliks skaidrus ir užtikrins aiškų matomumą“, – sakė „Lesta“ technologė Živilė Dumčiuvienė.


„DEKRA“ specialistai vertino „Žieminio automobilio stiklų ploviklio -21°C“ kokybę pagal fizikines-chemines charakteristikas, atliko ingredientų suderinamumo analizę, įvertinto plovimo kokybę bei tikrino ploviklio įtaką valytuvų gumoms, guminėms tarpinėms, lakuotiems ir metaliniams paviršiams, plastikinėms detalėms.


„Lestos“ gaminama „Pureauto“ produkcija yra draugiškesnės aplinkai automobilio priežiūros produktų šeimos linija. Šie produktai išsiskiria švaresne ir natūralesne produkto sudėtimi, iki 100 proc. suyrančiomis pakuotėmis bei saugesnėmis vartojimo sąlygomis.


„DEKRA“ yra viena pirmaujančių pasaulyje nepriklausomų ekspertų asociacijų, atliekanti tyrimus transporto priemonių pramonės saugos, kokybės bei aplinkosaugos srityse. Savo veikla asociacija prisideda prie kitų kompanijų produkcijos kokybės gerinimo ir patikimumo, padeda sistemingai tobulinti gamybos procesus. Asociacijos taikomi kriterijai atitinka Tarptautinės standartizacijos organizacijos „ISO“ ir Vokietijos standartizacijos instituto „DIN“ normas.


Asociacija šiuo metu veikia daugiau nei 50 šalių ir turi daugiau kaip 80 metų patirtį. „DEKRA“ padaliniai „Automobiliai“, „Pramonė“ ir „Personalas“ teikia profesionalias ir novatoriškas paslaugas transporto priemonių patikrinimui, ekspertų vertinimui, gaminių testavimui ir sertifikavimui. Kompanija užtikrina, kad būtų laikomasi ES direktyvų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.