9 vasario 2015

LG verslo sprendimai: nuo viešbučių sistemų iki išmanių veidrodžių

Šią savaitę Amsterdame vyksiančioje parodoje „Integrated Systems Europe“ (ISE) „LG Electronics“ (LG) pristatys naujus verslo sprendimus. Tarp jų bus komandiniam darbui skirti ekranai, išmanios viešbučių valdymo sistemos, išmanūs veidrodžiai drabužių parduotuvėse ir daugelis kitų.
Nuotoliniu būdu valdys tiek temperatūrą, tiek užuolaidas
LG viešbučiams pristatė „Smart Platform Signage“ sistemą, kuri leidžia nuotoliniu būdu telefonu ar planšete valdyti kambariuose esančius televizorius. Pastaruosiuose įdiegta webOS operacinė sistema leidžia viešbučių svečiams ne tik jungtis prie tradicinės televizijos, bet ir prie filmų, interneto, rasti informaciją apie viešbučio paslaugas, artimiausias pramogas.


Viešbučiams sukurta ir kambarių valdymo sistema „Room Management System“. Ji leidžia ne tik įkelti į televizorius norimą turinį, bet ir valdyti kambario apšvietimą, šildymą, oro kondicionavimą, netgi užuolaidas.


Veidrodis leis pasimatuoti drabužius net neužėjus į persirengimo kabiną
Drabužių parduotuvės LG sukūrė specialų veidrodinį ekraną su „Virtual Fitting“ funkcija. Šiame ekrane pirkėjai gali matyti save, kaip veidrodyje, tuo pačiu pasirinkti norimą drabužį – ekranas parodo, kaip drabužis tinka prie pirkėjo figūros, netgi siūlo pabandyti kelis spalvų variantus. Taip galima išsirinkti norimą drabužį net neužėjus į matavimosi kabiną.


Prekybos vietose, kur naudojami šaldikliai gėrimams ar kitiems greito vartojimo produktams, LG sukūrė į šaldiklių duris įmontuojamus permatomus ekranus. Speciali  LG M+ technologija leidžia ekrane rodyti reklamą ar informaciją, tuo pačiu metu pirkėjams netrukdoma matyti šaldiklyje esančius produktus.Ekranai, skirti vienu metu dirbti daugiau nei dešimt darbuotojų
Biurams, taip pat mokymo įstaigoms LG sukūrė specialius 84, 98 ar 105 colių Ultra HD Digital Signage ekranus. Itin ryškus, keturis kartus didesnės nei HD rezoliucijos ekranai leidžia ekrane dalintis susitikimo planais, atlikti bendras užduotis, koreguoti dokumentus. Prie ekranų nešiojamu kompiuteriu ar planšete galima prisijungti ir dirbti keletas žmonių vienu metu, pvz. prie 84 colių ekrano vienu metu gali jungtis per dešimt žmonių.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.