17 gegužės 2012

LG sukūrė naują vartotojo sąsają išmaniesiems telefonams

„LG Electronics“ (LG) pristato vartotojo sąsają „Optimus UI 3.0“, kuri bus diegiama naujausiuose kompanijos telefonuose su operacine sistema „Android Ice Cream Sandwich“. Vienas pirmųjų šių telefonų bus „LG Optimus 4X HD“ su keturių branduolių procesoriumi. Jis pasaulinėje rinkoje pasirodys birželio mėnesį.
„Telefonai tampa vis panašesni technine įranga, tad vartotojo sąsaja yra vienas iš būdų padaryti telefoną išskirtinį. Patogus ir paprastas valdymas ir funkcionalumas vartotojams yra ne mažiau svarbūs nei išskirtinis dizainas ar techninės savybės“, – sakė Dr. Jong-seok Park, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


„Optimus UI 3.0“ turės patogų menių, kuris leis greitai atverti pasirinktas funkcijas ar programėles. LG papildė vartotojo sąsają patobulintomis ar naujomis savybėmis, tokiomis, kaip „Quik Memo“. Ši atminties funkcija leidžia pirštų lietimu pažymėti pastabas telefono ekrane, patogiai dalintis informacija socialiniuose tinkluose, rašyti žinutes ar elektroninius laiškus. 


„Optimus UI 3.0“ savybės:
– Telefoną galima atrakinti tempiant pasirinktą piktogramą ekrane;
– Funkcija „Pattern Lock“ leidžia pasirinkti, kad dažnai naudojama programa būtų automatiškai atveriama vos tik atrakinus telefoną;
– Funkcija „Voice Shutter“ leidžia valdyti kamerą balso komandomis;
– Speciali kameros funkcija automatiškai parenka geriausią momentą net iš vaizdų, kurie buvo užfiksuoti prieš mygtuko nuspaudimą;
– Funkcija „Icon Customuzer“ sukuria ekrano piktogramą ar išnašas iš telefone saugomų nuotraukų;
– Funkcija „Download“ leidžia greitai tvarkyti meniu, keisti ir papildyti piktogramų lauką ekrane.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.


Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG plėtoja 4G ryšio technologijos „Long Term Evolution“ (LTE) pagrindu veikiančius įrenginius, jų įvairovę – visi jie kuriami pagal patentuotas LG LTE technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.