6 sausio 2016

LG pristatys naujos kartos OLED televizorius

Bendrovė „LG Electronics“ (LG) pristatys du naujus OLED technologijos televizorius – LG SIGNATURE G6 ir EG. Visą LG OLED televizorių liniją, skirtą 2016-iesiems metams, sudarys 8 gaminiai, įskaitant 77 colių modelį G6, pelniusį „Best of Innovations“ CES 2016 apdovanojimą ir naujuosius 65/55 colių E6 bei 65 colių G6 modelius. Linijos išskirtinumai – OLED ekranas, 4K rezoliucija ir didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija.
Nauji modeliai yra pirmieji LG televizoriai, kuriuose pritaikytas „Picture-on-Glass“ dizainas: sumontuota ypač plona 2,57 mm OLED plokštė su peršviečiamu stiklu bei tiesiogiai į žiūrovus nukreipta garsiakalbių sistema.


OLED televizoriai naudoja organinius šviesos diodus, kurie patys generuoja šviesą ir gali apšviesti kiekvieną vaizdo elementą individualiai, be pagalbinio galinio apšvietimo, kuris būtinas LCD televizoriuose. Tokiu būdu OLED atkuria gerokai ryškesnį, platesnę spalvų gamą turintį vaizdą, dėl to ypač tinka HDR video turiniui žiūrėti. Maža to, televizoriuose įdiegta ir 10-bit spalvų atkūrimo sistema, dėl kurios šie televizoriai gali atkartoti daugiau nei vieną milijardą atspalvių, maždaug 99 procentus DCI-P3 spalvų spektro. Žiūrovams užtikrinamas būtent toks vaizdas, kokį kino ir pramogų industrijos atstovai norėjo perteiki savo gerbėjams.


Bendradarbiaujant su „Harman/Kardon“ naujuose LG televizoriuose sumontuota tiesioginė aukšto lygio garso sistema, išsiskirianti tuo, kad garsiakalbiai nukreipti į žiūrovą tiesiogiai, o ne žemyn, kaip daugelyje kitų televizorių. Tokiais garsiakalbiais sklindantis garsas yra aiškesnis, sodresnis.


Naujieji OLED televizoriai bus pristatyti Tarptautinėje buitinės elektronikos parodoje CES 2016, sausio 6-9 dienomis. Planuojama, kad šių televizorių vartotojai galės įsigyti nuo šių metų kovo mėnesio.



Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.