11 rugpjūčio 2016

LG pristatomiems šaldytuvams Lietuvoje – 20 metų garantija

„LG Electronics“ (LG) Lietuvos rinkai pristatė 8 naujus, „Premium“ klasės, šaldytuvų modelius. Jie yra ne tik gražaus dizaino, bet sutaupo dar daugiau energijos, yra patogesni, o maistas ilgiau išlieka šviežias. Naujieji modeliai bus dviejų dydžių: 1.90 m ir 2 m. Didžiausias naujos modelių kartos išskirtinumas – „LG Centum System™“ šaldytuvas, kurio kompresoriui taikoma 20 metų garantija. LG yra pirmas gamintojas pasaulyje, suteikiantis tokios trukmės garantijas. Šis modelis ne tik atitinka A+++ energijos efektyvumo reitingą, bet pagal savo sunaudojamą energijos kiekį, jį viršija daugiau nei 20%.
„Centum System™“ garantuoja patikimumą ir energijos efektyvumą
„Centum System™“ šaldytuvo ilgaamžiškumas yra LG inovatyvumo pavyzdys. Tai yra ilgiausią garantiją turintis šaldytuvas rinkoje. Šaldytuvo pažangus linijinis kompresorius sumažina vidinę trintį, taip užtikrindamas detalių patikimumą ir net 25% - garsą. Palyginus su seno modelio kompresoriais, naujasis sumažina sunaudojamą energijos kiekį 32% ir yra dar draugiškesnis gamtai. LG komanda, norėdama užtikrinti ne tik ilgaamžiškumą, bet ir patrauklumą akiai, „Centum System™“ šaldytuve įmontavo metalinius kanalus ir lentynėles.
 
Efektyvumas ir šviežias maistas su „NatureFRESH“
Naujos kartos šaldytuvuose yra sumontuota „LG NatureFresh“ technologija, sukurta siekiant užtikrinti, kad maistas šaldytuve ilgiau išliktų šviežias. Technologijos leis vartotojui kontroliuoti drėgmę daržovių ir vaisių skyriuje, pasirinkti norimą temperatūrą kiekvienam mėsos, žuvies ar daržovių skyriui. Visų naujų modelių apatiniai šaldikliai turi „No Frost“ technologiją, dėl kurios produktai dar ilgiau išlieka švieži. 


Apie LG Electronics, Inc.


Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.