27 rugpjūčio 2012

LG pristato televizoriams skirtą žaidimų svetainę „Game World“

„LG Electronics“ (LG) dar šiais metais pasaulinėje rinkoje pristatys žaidimų svetainę „Game World“, skirtą „Cinema 3D Smart TV“ serijos televizoriams. Naujoje svetainėje gali rasti ir 2D, ir 3D formato žaidimus, kurie pritaikyti valdyti LG nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“ arba su bet kuriuo trečiųjų šalių žaidimų valdikliu.
„Game World“ svetainė – tai puikus žaidimų, ypač 3D formato, šaltinis, kuris turi patogią vartotojo sąsają, leidžia greitai surasti ir paprastai valdyti mėgstamą žaidimą. Svetainė bus prieinama vartotojams, turintiems „LG Cinema 3D Smart TV“ serijos televizorių. Patogi vartotojo sąsaja leis kiekvienam patogiai surasti ir valdyti mėgstamą žaidimą“, – Havis Kwon, „LG Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


Vartotojų patogumui naujoje svetainėje esantys žaidimai suskirstyti į keturias kategorijas: „Populiariausi“, „Geriausiai vertinami“, „Nauji“ ir „Teminiai“. Jas galima rasti televizoriaus ekrano meniu juostoje. Kategorijoje „Populiariausi“ galima rasti dažniausiai pasirenkamus žaidimus, įskaitant tuos, kuriuos rekomenduoja LG. „Geriausiai vertinami“ siūlo mokamus bei nemokamus žaidimus, o „Nauji“ – naujausius žaidimus. Kategorija „Teminiai“ pateikia žaidimų paieška pagal kategorijas – veiksmo, nuotykių, vaidmenų, sporto, simuliaciniai, strateginiai žaidimai, dėlionės, šaudymas ir kiti.


„Game World“ pagrindiniame meniu pateikiami įvairūs žaidimų mokymai ir instrukcijos. Svetainėje galima peržiūrėti anksčiau žaistų žaidimų sąrašą – taip dar paprasčiau ir greičiau juos kaskart surasti. Beje, didelė dalis „Game World“ esančių žaidimų yra pritaikyti valdyti gestų judesiais – specialia pultelio „Magic Remote“ funkcija.Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ yra vienas didžiausių pasaulio plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių , komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. LG ne tik kuria daug naudingų funkcijų turinčius prietaisus, bet ir orientuojasi į stilingą gaminių dizainą ir technologijų naujoves, suteikiančias laisvalaikiui namuose naujų galimybių. „LG Electronics Home Entertainment Company“ yra rinkos lyderis verslui skirtų produktų – skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemų ir IP saugos kamerų gamyboje.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.