4 spalio 2016

LG pristato naują mokėjimo būdą išmaniajai televizijai

LG ir „Paymentwall“ (liet. mokėjimų siena) suteiks galimybę programuotojams kurti programėles „LG Smart TV“ televizoriams su „webOS“ funkcija. Tai suteiks galimybę atlikti daugiau kaip 140 skirtingų mokėjimų virš dviejų šimtų šalių. Šis bendradarbiavimas palengvins mokamo televizijos turinio apmokėjimą – aplikacijas, programėles, filmus, žaidimus ir kitą turinį, palaikomą „LG Smart TV“ su „webOS“. 
„Bendradarbiaudami su „Paymentwall“ mes užtikrinsime greitesnį ir patogesnį „webOS“ technologijos naudojimą, nei dirbdami vieni. Tai dar vienas pavyzdys, kaip reikšminga partnerystė gali pagerinti technologijų plėtrą“, – sakė Brian Kwon, „LG Home Entertainemt Company“ prezidentas ir generalinis direktorius.
 
Plečiant pasiūlymų, už kuriuos galima apmokėti tiesiogiai internetu rinką, vartotojai galės rinktis iš dar daugiau turinio, esančio LG programėlių parduotuvėje (angl. app store). Apmokėti už programėles taps itin paprasta, tereikės paspausti „pirkti dabar“ (angl. buy now) ir suvesti kreditinės ar debetinės kortelės numerį. Vartotojams bus prieinamas išmaniosios televizijos turinys visame pasaulyje. Televizorių turėtojai visą reikalingą pagalbą matys ne tik televizoriuje, bet ir išmaniuosiuose įrenginiuose, sujungtuose su televizoriumi, nešiojamuoju kompiuteriu, planšetėmis, ar mobiliaisiais telefonais. Informacija prieinama ir naudojant QR kodą.
 
„WebOS“ platformos universalumas tampa reikšmingu kriterijumi, taigi „LG Smart TV“ tampa neabejotina lydere, galėdama pasiūlyti itin platų turinį vartotojams. Nauja LG „webOS 3.0“ platforma siūlo platų pasaulinį turinį, įskaitant tiesioginės transliacijos paslaugas ir aukščiausios kategorijos žaidimus. „WebOS“ taip pat yra suderinama su naujos kartos „4K Ultra HD“ technologija, bei HDR kokybės standartu.
 
 
 
 
Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.