12 rugpjūčio 2015

LG pristato lenktą garso kolonėlę

„LG Electronics“ (LG) pristato lenktą garso kolonėlę HS8, priklausiančią „Music Flow“ serijai. Stilinga belaidė kolonėlė puikiai dera su kompanijos lenktais televizoriais. Kolonėlė yra 360W galingumo ir turi 4,1 kanalo garsiakalbių sistemą.
Lenkta forma skirta ne tik puikiai išvaizdai, bet ir itin kokybiškam garsui išgauti. Aukštų dažnių garsiakalbiai įtaisyti abiejuose kolonėlės kraštuose, todėl išplečiamas garso diapa-zonas.


LG HS8 išsiskiria dinamiška funkcija „i-Sound Mode“. Ši naujoviška funkcija pritaiko televizoriaus garsą prie įvairaus transliuojamo turinio. i-Sound“ akimirksniu perpranta, kas yra žiūrima, ir automatiškai sureguliuoja garso išeigą su turiniu. Kiekviena televizijos programa, filmas ar muzika skambės taip, kaip ir turėtų.


HS8 lenkta garso kolonėlė suderinama su „Google Cast“ funkcija. Ji leidžia į HS8 trans-liuoti muziką iš populiarių muzikos programų; muziką į kolonėlę galima siųsti tiesiai iš išmaniojo telefono ar planšetės, naudojantis namų „Wi-Fi“ tinklu.


Su belaidžiu ir „Bluetooth“ ryšiu, LG HS8 kolonėlė gali perduoti garsą keliose patalpose vienu metu bei yra susiejama su kitomis „LG Music Flow“ kolonėlėmis. Su keliomis ko-lonėlėmis viename kambaryje bei naudojant „Home Cinema“ režimą namie galima susi-kurti kino teatro atmosferą. O „Multi-room“ funkcija leis visus namus paversti ištisa gar-so sistema. Muziką galima kontroliuoti kiekviename kambaryje su vienu išmaniuoju tele-fonu. Pavyzdžiui, viena daina gali groti visuose namuose arba skirtinguose kambariuose skambėti skirtingi kūriniai. HS8 yra suderinama su 8 populiariausių gamintojų televizorių nuotolinio valdymo pulteliais.


„Kuriant „LG Music Flow“ siekėme, kad kolonėlė atitiktų šiandienos muzikos klausy-tojų poreikius. Taip pat, kad stilingas dizainas derėtų su nepriekaištingu garsu“, – sakė Min Buyung-hoon Byun, „LG Electronics Home Entertainment Company” vykdomasis viceprezidentas.


HS8 bus pristatyta IFA technologijų parodoje. Ji vyks Berlyno „Messe“ parodų rūmuose rugsėjo 4-9 dienomis.


HS8 specifikacijos:
• „Auto Music Play“ funkcija: sinchronizuoja kolonėlę su nešiojamais išmaniais į-renginiais. Tai leidžia automatiškai muziką perkelti į HS8.
• Programėlių valdiklis: „Smart UX“ (į vartotoją orientuotos funkcijos, kurios leis naudotis paieška, peržiūrėti ir pasirinkti muziką)
• „Google Cast“: paprasta prieiga prie tokių programėlių kaip „Google Play Music“,
„Pandora“, „Songza“, „TuneIn“, „iHeartRadio“ ir „Rdio“ (pasiekiamumas prik-lauso nuo konkrečios šalies)
• Tinklas: Wi-Fi / Bluetooth 4.0
• Režimai: „Multi-room“ / „Home Cinema“


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com  
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.