18 sausio 2012

LG pristato išmaniuosius buitinius prietaisus

„LG Electronics“ (LG) parodoje „CES 2012“ pristato naujos kartos išmaniosios buitinės technikos kolekciją. 2012 metų kolekcijos technika – šaldytuvai, skalbimo mašinos, viryklės, dulkių siurbliai – išsiskiria taupiu energijos naudojimu, išmaniosiomis savybėmis ir galimybe juos valdyti per išorinius įrenginius – televizorius, kompiuterius ar išmaniuosius telefonus.
„Pirmą kartą išmaniosios buitinės technikos kolekciją pristatėme prieš metus, taip pat CES parodoje. Šiais metais atnaujinome įrenginių išmaniąsias technologijas ir plėtojome galimybę visiems jiems jungtis viename energijos tinkle. Tai reiškia, jog LG buitinė technika dar labiau palengvina namų ruošos darbus ir ją patogiau stebėti bei valdyti nuotoliniu būdu“ – sakė Moon-bum Shin, „LG Electronics Home Appliance Company“ viceprezidentas ir vykdomasis direktorius.


Didžiausiomis šio sezono naujienomis buitinės technikos srityje taps technologijos „Smart ThinQ“ ir „Home Energy Management System“ (HeMS). „Smart ThinQ“ leidžia kiekvienam patogiu būdu stebėti ir kontroliuoti elektros energijos sunaudojimą. HeMS paskaičiuoja, kiek energijos įrenginys suvartoja per nustatytą laiko tarpą, rekomenduoja arba automatiškai nustato mažesnį arba didesnį veikimo galingumą. Technologijos „Smart Manager“ dėka šaldytuvuose įmontuotame skystųjų kristalų ekrane ar telefonu nuotoliniu būdu galima gauti ataskaitą apie saugomo maisto kiekį ir galiojimo laiką. Technologija „Smart Access“ į mobiliuosius įrenginius atsiunčia įrenginių veiklos įvertinimą, o „Smart Diagnosis“ leidžia greitai nustatyti ir išspręsti sutrikimus. Tuo tarpu „Smart Adapt“ dėka galima sužinoti apie buitiniams prietaisams prieinamus programinės įrangos atnaujinimus, parsiųsti ir įdiegti juos įrenginyje.


2012 metų kolekcijoje esanti buitinė technika yra suderinta tarpusavyje tam, kad galėtų susijungti bendrame energijos tinkle, vadinamame „Smart Grid“. Šis energijos tinklas įvertina elektros kainą atitinkamu paros metu ir rekomenduoja geriausiai tinkamą laiką naudotis įrenginiu, sumažinti ar padidinti jo galingumą. LG sukurtos technologijos – „Linear Compressor“, „Inverter Direct Drive“, „Infrated Grill“ ir „Kompressor“ padidina įrenginių galią, suteikia jiems ilgaamžiškumą, efektyviai naudoja elektros energiją.


LG buitinės technikos kolekcijoje – ir „CES 2012“ geriausios inovacijos apdovanojimus pelnę įrenginiai. Vienas jų – talpus šaldytuvas su spartaus vėsinimo inovacija „Blast Chiller“, kuri leidžia į specialią talpą šaldytuve įdėtą gėrimo skardinę atvėsinti per mažiau nei 5 minutes. Antrasis apdovanojimą pelnęs įrenginys – itin sparčiai ir kruopščiai drabužius išplaunanti LG skalbimo mašina. Naujoje kolekcijoje taip pat pristatoma viryklė su technologija „Infrared Grill“ ir galinga indaplovė su vandenį taupančia technologija „TrueSteam“.


Vieni iš įdomiausių naujosios kolekcijos eksponatų – savarankiškai valantis dulkių siurblys „Hom-bot“ ir elektroninė drabužių spinta „LG Styler“. Pastaroji naudoja garus, kurie išlygina dėl kasdieninio nešiojimo atsiradusias nedideles raukšleles, pašalina įvairius kvapus – taip kostiumai, palaidinės ir kiti rūpestingos priežiūros reikalaujantys drabužiai išlieka tvarkingi ir gaivūs. Be to, drabužius lyginant ir valant garais galima pridėti ir subtilių kvapų.


Automatinis dulkių siurblys „Hom-bot“ jame įmontuotos dvigubos sensorinės kameros „Dual Eye Mapping“ dėka geba savarankiškai judėti grindų paviršiumi, kruopščiai valyti dulkes ir netgi prisitaikyti prie kampų ar aplenkti kambaryje esančius baldus. 3,5 colių skersmens dulkių siurblys skleidžia vos 50 dB garsą, todėl veikdamas netrukdo.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2010 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,2 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie LG Electronics Home Appliance Company
„LG Electronics Home Appliance Company" (LG HA) yra buities įrangos pramonės novatorė, siūlanti sveikesnius ir ekologiškesnius gaminius, kuriuose puikiai dera pažangios technologijos ir madingas dizainas. Kompanija gamina visą spektrą gaminių, galinčių pagerinti kasdienį gyvenimą. LG HA gaminiai, tarp jų šaldytuvai, skalbimo mašinos, indaplovės, kepimo ir virimo įranga, vakuuminiai siurbliai ir integruota įranga sukurta taip, kad tiktų vartotojams visame pasaulyje. LG HA inovatyvios technologijos ir patogumo bruožai, taip pat tokie gaminiai, kaip pirmasis pasaulyje interaktyvus šaldytuvas, skalbimo garu mašina ir orkaitės bei mikrobanginės krosnelės derinys nustato naujas tendencijas buities įrangos pramonėje ir įtvirtina LG kaip pasaulinę lyderę.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.