17 vasario 2015

LG pristato išmanųjį laikrodį „LG Watch Urbane“

Seule, Pietų Korėjoje, vyksiančiame renginyje „Mobile World Congress 2015“ „LG Electronics“ (LG) pristatys prabangų metalinio korpuso išmanųjį laikrodį „Watch Urbane“. Naujasis prietaisas buvo sukurtas savimi pasitikinčiam miesto žmogui. „LG Watch Urbane“ tiks tiems, kurie nori savo kasdienį gyvenimą papildyti stilingu bei išmaniu aksesuaru.
Naujojo laikrodžio pirmtakas „LG Watch R“ buvo sukurtas aktyvaus gyvenimo būdo vartotojui, o „LG Watch Urbane“ savo plonesniu korpusu ir išvaizda labiau primena prabangos klasės laikrodžius, tinkančius tiek vyrams, tiek moterims. LG pasistengė suderinti klasikinį dizainą ir technologines naujoves.


„LG Watch Urbane“, kaip ir jo pirmtakas, turi tokį patį 1,3 colio skersmens ekraną su P-OLED technologija, tačiau pasižymi glotnesnių linijų dizainu. Vartotojas galės rinktis poliruoto sidabro arbo aukso spalvos korpusą, priderintą prie daigstytos odinės apyrankės, papildančios klasikinį laikrodžio įvaizdį. Apyrankė galės būti keičiama bet kokia kita 22 mm pločio apyranke. Laikrodis valdomas prisilietimui jautria vartotojo sąsaja, kuri leis „LG Watch Urbane“ sinchronizuoti su išmaniaisiais telefonais, turinčiais „Android 4.3“ ar naujesnę operacinę sistemą.


„LG Watch Urbane“ taip pat bus integruotas širdies ritmą ir pulsą matuojantis jutiklis (PPG), kuris pasitarnaus mankštos metu. Ekrane galėsite nuolatos matyti laiką neeikvodami daug prietaiso energijos. Sąsaja su išmaniuoju telefonu leis peržvelgti praleistus skambučius arba reikiamą kontaktinę informaciją, nesinaudojant telefonu.


„LG išmaniųjų laikrodžių serija iki šiol buvo labiau orientuota į aktyvaus gyvenimo būdo vartotoją. „LG Watch Urbane“ yra viena iš naujovių, parodysianti, kad technologijos gali tapti stilingais, bet ir išmaniais aksesuarais“, – teigia Juno Cho, „LG Electronics Mobile Communications Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


Papildoma informacija ir naujojo laikrodžio kaina bus skelbiama prekei pasirodžius rinkoje.


Produkto „LG Watch Urbane“ specifikacijos:
 Procesorius: 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400
 Operacinė sistema: Android Wear
 Ekranas: 1.3-inch P-OLED Display (320 x 320, 245ppi)
 Išmatavimai: 45.5 x 52.2 x 10.9mm
 Operatyvioji atmintis: 4GB eMMC / 512MB LPDDR2
 Baterija: 410mAh
 Integruoti jutikliai: 9-Axis (giroskopas / akcelerometras / kompasas) /barometras/PPG (širdies ritmo ir pulso jutiklis)
 Galimos spalvos: Auksinė / Sidabrinė
 Kita: atsparus vandeniui ir dulkėms (IP67)Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2013 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 53,10 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG plėtoja 4G ryšio technologijos „Long Term Evolution“ (LTE) pagrindu veikiančius įrenginius, jų įvairovę – visi jie kuriami pagal patentuotas LG LTE technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.