23 gruodžio 2014

LG pristato garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi“

„CES 2015“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatys garso įrenginių seriją „Music Flow Wi-Fi“. Joje – pirmasis LG baterijomis veikiantis nešiojamas garsiakalbis (modelis H4 Portable/NP8350), du garso barai (modeliai HS7/LAD750M ir HS9/LAS950M) ir 3D Blu-ray grotuvas (modelis BP550).
Visus naujosios serijos įrenginius galima naudoti atskirai ar jungti belaidžiu ryšiu į bendrą garso sistemą dėka „Advanced Wireless Network“ ar „Dual Band Wi-Fi“ (2,4/5 GHz) technologijų. „Music Flow Wi-Fi“ įrenginiai gali jungtis su „Android“ ir „iOS“ išmaniaisiais įrenginiais namų tinkle, taip pat yra suderinti su muzikos teikėjais internete „Spotify“, „Deezer“, „Napster“ ar „TuneIn“. Grojant muziką iš telefono per „Music Flow Wi-Fi“ serijos garsiakalbius, ji nesustos groti net ir tuo metu, kai teks atsiliepti į skambutį.


„H4 Portable/NP8350“ yra pirmasis LG belaidžio ryšio garsiakalbis, veikiantis su baterijomis, todėl lengvai pernešamas ir pastatomas bet kurioje namų vietoje. Garso baras „HS7/LAS750M“ sukuria galingą HD garsą, o „HS9/LAS950M“ pritaikytas groti sodrų akustinį garsą.


„LG Music Flow“ garsiakalbiai su muzikos baru gali jungtis belaidžiu ryšiu per „Home Cinema Mode“ režimą – kiekvienas garsiakalbis gali būti sureguliuojamas individualiai. Prie garsiakalbių belaidžiu ryšiu gali jungtis ir „LG BP550“ 3D Blu-ray grotuvas, kuris pritaikytas transliuoti muziką iš CD diskų ar USB laikmenų.


Programos „Auto Music Play“ dėka galima jungtis telefonu prie „Music Flow Wi-Fi“ garsiakalbių vos tik atsidūrus prie jų žingsnio atstumu. Taigi, jei klausotės muzikos per ausines pakeliui namo, vos įžengus į namus klausyta muzika automatiškai pradės groti per „Music Flow Wi-Fi“ garsiakalbius.


Naujoji garso įrenginių serija suderinta su „LG HomeChat“ savybe, kuri leidžia kontroliuoti LG įrenginius telefonu ar planšete, į juos įdiegus tekstinių pranešimų programėlę „LINE“. Tokiu būdu galima išsiųsti komandas garso sistemai, pvz. „grok muziką“, „išjunk muziką po vienos valandos“ ir pan. „LINE“ programėle galima duoti komandas, pagal kurias garso sistema primins apie artėjančius įvykius ar darbus.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2012 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 45,22 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2012 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.