5 sausio 2012

LG pristato didžiausią pasaulyje OLED televizorių

„LG Electronics“ (LG) kitą savaitę prasidėsiančioje parodoje „CES 2012“ pristatys didžiausią iki šiol sukurtą, 55 colių įstrižainės OLED televizorių. Televizorių ateitimi vadinamos OLED (organinių šviesos diodų) technologijos atstovas vaizdo kokybe pralenks skystųjų kristalų ir LED ekranus, taip pat bus prieinamas eiliniams vartotojams.
„OLED ekranai atkuriamo vaizdo kokybe, spalvų natūralumu ir ryškumu yra pažangiausi iš to, ką šiandien gamintojai gali pasiūlyti televizorių rinkoje. Vis tik, OLED technologija dar mažai pritaikyta plačiajam naudojimui. Dirdami kartu su „LG Display“ siekėme pasiūlyti eiliniam vartotojui prieinamą geriausios kokybės įrenginį“, – sakė Havis Kwon, „LG Electronics Home Entertainment Company“ prezidentas ir vykdomasis direktorius.


Naujasis LG gaminys iš kitų OLED televizorių išsiskirs „4-Color pixels“ ir „Color Refiner“ technologijomis. „4-Color Pixels“ naudoja keturių spalvų – raudonos, žalios, mėlynos ir baltos – derinį, todėl natūralias spalvas ekrane atkuria daug tiksliau, nei įprasti OLED televizoriai. Šiuose naudojamas standartinis RGB (raudonos, žalios ir mėlynos spalvų) derinys. „Color Refiner“ užtikrina spalvų nuoseklumą ekrane –atspalviai ir tonai nesikeičia žiūrint televizorių bet kuriuo kampu.


Dėl didelio kontrasto santykio LG OLED televizorius atkuria gyvas spalvas ir smulkiausias detales – jos išlaikomos aiškios ir ryškios visame ekrano plote, net kai rodomos scenos su tamsiu apšvietimu. Tokios galimybės yra techniškai neįgyvendinamos skystųjų kristalų bei LED ekranuose. Už pastaruosius ekranus tūkstantį kartų greitesnis vaizdo atkūrimas OLED televizoriuose rodomas be vaizdo susiliejimų ar trikdžių.


OLED yra televizorių ateitis ir dizaino srityje – ši technologija leidžia sukurti ploniausią – vos 4 mm pločio korpusą, siauriausią ekrano rėmelį. OLED televizorius sveria 7,5 kg.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse. 120-yje kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje dirba daugiau nei 93 tūkstančių žmonių. 2010 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 48,2 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. LG yra pasaulinis ir technologinis „Formulės-1“ partneris, turintis išskirtines teises šio renginio metu pristatyti vartotojų elektronikos prekes, mobiliuosius telefonus bei duomenų procesorius. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos – www.lge.com.Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.