26 vasario 2015

LG pristato LTE ryšio išmanųjį laikrodį „LG Watch Urbane LTE“

Parodoje „Mobile World Congress“, kuri vyks jau kitą savaitę Barselonoje „LG Electronics“ (LG) pristatys pirmąjį pasaulyje LTE ryšiui pritaikytą išmanųjį laikrodį. „LG Watch Urbane LTE“ taps ketvirtuoju kompanijos laikrodžiu dėvimos elektronikos kategorijoje. 
„LG Watch Urbane LTE“, kaip ir jo pirmtakai turi apskritą plastikinį 1,3 colių Plastic-OLED ekraną, juo galima atsiliepti į skambučius, perskaityti ar išsiųsti SMS žinutes. Laikrodyje pritaikyta „push-to-talk“ savybė leis jį pritaikyti kaip raciją bendrauti su kitais tame pačiame tinkle esančiais įrenginiais tuo pačiu metu.


Naujajame laikrodyje pritaikyta nauja „LG Wearable Platform“ operacinė sistema, specialiai sukurta kompanijos nešiojamiems įrenginiams. Laikrodis veiks su 700 mAh baterija, kuri išplės laikrodžio naudojimo laiką, o budėjimo rėžimu veiks neįkrauta keletą dienų.


Laikrodis bus valdomas trimis mygtukais dešinėje pusėje. Viršutinis mygtukas atveria „Quick Setting“ meniu, kur galima patikrinti baterijos lygį, šviesumą, garsą ir jungtis. Pagrindinis, centrinis mygtukas perjungia pagrindinį ekraną į programėlių sąrašą. Apatinis mygtukas veikia kaip funkcija „atgal“, o ilgiau jį nuspaudus parodo telefono numerius arba GPS koordinates.


Integruota NFC technologija leidžia laikrodį naudoti kaip virtualią piniginę ir apmokėti už tam tikras paslaugas. Be to, atsiskaitant už elektroninius bilietus, laikrodis netgi atsiunčia priminimą apie artėjantį įvykį keliomis valandomis anksčiau.


Be išmaniųjų savybių „LG Watch Urbame LTE“ veikia ir kaip tradicinis laikrodis. Be to, jame integruotas širdies ritmą ir pulsą matuojantis jutiklis, specialios programas dviratininkams, keliaujantiems pėsčiomis. Laikrodis turi IP67 (angl. Ingress Protection Rating) apsaugos klasę, todėl gali veikti iki 30 minučių po vandeniu, 1 metro gylyje. Jis atsparus ir dulkėms, prakaito poveikiui. 


Laikrodžio savininkai gali pasirinkti ekrano užsklandą pagal savo skonį iš kelių tūkstančių pasirinkimų. Kaip ekrano užsklandą galima naudoti ir nuotraukas iš telefono ar planšetės.  


Produkto „LG Watch Urbane LTE“ specifikacijos:
 Procesorius: 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400
 Operacinė sistema: LG Wearable Platform
 Ekranas: 1.3-inch P-OLED Display (320 x 320, 245ppi)
 Tinklai: LTE
 Operatyvioji atmintis: 4GB eMMC / 1GB LPDDR3
 Baterija: 700mAh
 Integruoti jutikliai: 9-Axis/barometras/PPG/GPS
 Jungtys: WiFi 802.11 b,g,n/ Bluetooth 4.0LE/ NFC
 Spalvos: sidabrinė
 Kita: atsparus vandeniui ir dulkėms (IP67)/ garsiakalbis/ mikrofonasApie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2014 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 55,91 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2013 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Mobile Communication Company“
„LG Electronics Mobile Communication Company“ yra viena pirmaujančių pasaulio mobiliojo ryšio ir informacinių technologijų bendrovių. LG mobilieji telefonai užtikrina optimalią naudojimosi jais patirtį vartotojams visame pasaulyje, nes bendrovė siūlo pažangiausias technologijas ir  inovatyvius mobiliųjų telefonų  dizainus. LG plėtoja 4G ryšio technologijos „Long Term Evolution“ (LTE) pagrindu veikiančius įrenginius, jų įvairovę – visi jie kuriami pagal patentuotas LG LTE technologijas. Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.