13 sausio 2015

LG pristatė pirmą 21:9 santykio monitorių žaidimams

„LG Electronics“ (LG) pristatė žaidimams skirtą „UltraWide“ monitorių, pirmąjį rinkoje suderintą su „AMD FreeSync“ technologija. Tai grafiškai sudėtingiems, intensyviems žaidimams sukurtas monitorius (modelis 34UM67), kuris „AMD FreeSync“ technologijos dėka sklandžiai atkuria visus žaidimų efektus, užtikrina sklandų greitį ir veikimą. 
„CES 2015“ parodoje pirmą kartą pristatytas monitorius yra pirmasis LG 21:9 kraštinių santykio „UltraWide“ monitorius žaidimams. Jis turi labai platų matymo kampą, ryškiai atkuria tamsias scenas. „Dynamic Action Sync“ savybė užtikrina, kad vaizdas nevėluotų, o visos žaidimo scenos būtų atkurtos realiu laiku. 


IDC pasaulinės ketvirtinės ataskaitos „PC Monitor Tracker“ duomenimis, LG pirmauja pagal 21:9 kraštinių santykio monitorių pardavimus – kompanija turi 77,3 proc. šių monitorių rinkos.


LG parodoje CES pristatė ir kitus 21:9 santykio monitorius. Vienas jų yra 34 colių „UltraWide“ monitorius (modelis 34UC97) su Quad HD (3440 x 1440) rezoliucija, kuri pritaikyta grafikos dizaineriams, fotografams ar vaizdo redaktoriams. Monitorius suderintas ir su „Mac“ operacinės sistemos kompiuteriais. Dėl 178 laipsnių matymo kampo ir IPS panelės, monitorius atkuria 99 proc. sRGB spalvų skalės bet kurioje ekrano vietoje. Plačią spalvų gamą ir jų tikslumą patvirtino ir sertifikavimo agentūros „TUV Rheinland“, „Intertek“ bei „UL“.


Tiems, kam svarbus didelės rezoliucijas vaizdas, sukurtas 31 colių „Digital Cinema“ monitorius (modelis 31MU97). Jis turi 4K (4096x2160) rezoliuciją, kuri yra gerokai didesnė už tradicinę Ultra HD.  Be to, monitorius atkuria 99,5 proc. Adobe Color Space spalvų, todėl vaizdas ekrane visuomet ryškus, detalus.LG pristatė monitorių ir prekybą internete vykdantiems specialistams. „UltraWide Multi-Display“ monitorius (modelis 34UC87M) leidžia suskirstyti ekraną į daug skirtingų langų, kuriuose vienu metu galima sekti skirtingą informaciją, atvaizduoti grafikus, nepertraukiamus duomenų srautus ir pan.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 87 tūkst. darbuotojų, dirbančių 113 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2012 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 45,22 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. 2012 m. kompanija tapo „Energy Star“ metų partneriu. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com 


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com  
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.