22 sausio 2016

LG paskelbta viena atsakingiausių bendrovių pasaulyje

LG Electronics (LG) paskelbta tarp atsakingiausių tarptautinių bendrovių pasaulyje. Sąrašą kasmet sudarantis žurnalas „Corporate Knights“ LG vardą į bendrovių šimtuką įtraukia trečius metus iš eilės.
Į keturiasdešimt ketvirtą vietą iš šimto patekusi LG Pasaulio ekonomikos forumo metu taip pat pelnė „Gold Class“ apdovanojimą. Šių įvertinimų LG susilaukė dėl kasmet didinamų investicijų į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kurie bendrovei leidžia sukurti naujų darbo vietų ir ugdyti talentus.


Žurnalas „Corporate Knights“, sudarydamas atsakingiausių bendrovių šimtuką, vadovaujasi itin griežtomis taisyklėmis. Maždaug 4 tūkstančiai galingiausių bendrovių papuolančios į paskutinį etapą vertinamos remiantis 12 esminių kriterijų, tokių kaip tyrimai ir investicijos į technologijas, ilgalaikio turto valdymas, atsinaujinančios energijos naudojimas, esamų ir naujų darbuotojų gerovė bei kitais.


LG Vykdantysis viceprezidentas Lee Choong-hak sakė, kad „LG toliau tęs inovatyvių prietaisų gamybą taip prisidėdama prie vartotojų gyvenimo kokybės gerinimo bei vadovausis socialiai atsakingo verslo praktikomis. Mes tikime, kad tokia filosofija naudinga ne tik mums, bet turi įtakos ir bendram verslo aplinkos klimatui“.


Apie „LG Electronics Home Entertainment Company“
„LG Electronics Home Entertainment Company“ – viena didžiausių plokščiųjų ekranų, garso ir vaizdo produkcijos, monitorių, komercinių ekranų ir saugos sistemų gamintojų pasaulyje. Kompanija gamina skystųjų kristalų (LCD) ir plazminius televizorius, LED skystųjų kristalų monitorius, namų kino sistemas, „Blu-ray“ grotuvus, audio komponentus, vaizdo grotuvus ir plazminius ekranus. Kurdama daugiafunkcinius prietaisus LG daug dėmesio skiria gaminių dizainui ir technologinėmis naujovėms, atveriančioms naujas laisvalaikio namuose galimybes. „LG Electronics Home Entertainment Company“ – taip pat ir viena didžiausių kompanijų, gaminančių  verslui skirtus produktus: skaitmeninio parašo, vaizdo konferencijų sistemas ir IP saugos kameras.  Daugiau informacijos pateikiama www.lge.com 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.